آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۱۶۷۳
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۲
دیگو مارادونا مدعی شده منچستریونایتد تیمی بزرگ است که مدتی است نتوانسته عنوان کسب کند و او می‌تواند کسی باشد که این تیم را نجات خواهد داد.
به گزارش فیدوس: دیگو مارادونا در ادعایی تازه عنوان کرده کسی است که می‌تواند تیم فوتبال منچستریونایتد را به روزهای اوج بازگرداند و کاری کند این تیم دوباره عنوان کسب کرده و با بزرگان دنیای فوتبال رقابت کند.

او که در حال حاضر سرمربی دورادوس مکزیک در لیگ دسته دو این کشور است نتوانسته کاری کند در دو فصل پشت سر هم این تیم به دسته بالاتر صعود کند. از طرفی سرمربی یونایتد در حال حاضر سولسشیر است که جانشین مورینیو شد.

با این حال مارادونا در گفتگو با فورفورتو مدعی شده به نظر خودش گزینه مناسب برای هدایت یونایتد است: «اگر منچستریونایتد نیاز به مربی دارد من کسی هستم که می‌توانم مربی این تیم باشم. می‌دانم آن‌ها در جهان لباس‌های زیادی به طرفدارانشان فروخته‌اند و در عوض جامی کسب نکردند و من می‌توانم این کار را برای آن‌ها بکنم.»

او همچنین در ادامه گفت: در یونایتد من آندر هررا را دوست دارم. پل پوگبا؟ به نظرم او به اندازه کافی سخت‌کوش نیست. من در اولدترافورد بازی کرده‌ام، عجب سر و صدایی دارد، مانند «لابومبونرا».

مارادونا مدعی شده هوادار یونایتد هم بوده است: منچستریونایتد تیم انگلیسی مورد علاقه من بود. این تیم بازیکنان بزرگی داشت و زیر نظر الکس فرگوسن تیمی قدرتمند بود. اما حالا هواداران منچسترسیتی هستم. می‌دانم چنین تغییری عجیب است، اما به خاطر آگوئرو است.
Histats.com START (standard) Histats.com END