آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۱۶۳۶
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۲
رئیس اداره تبلیغات اسلامی خرمشهر از برگزاری نماز عید فطر در بیش از ۱۰ نقطه شهری و روستایی در این شهرستان خبر داد.
به گزارش فیدوس: رئیس اداره تبلیغات اسلامی خرمشهر از برگزاری نماز عید فطر در بیش از ۱۰ نقطه شهری و روستایی در این شهرستان خبر داد.

حجت الاسلام عادل رویوران اظهار کرد: نماز عید فطر در مناطق مختلف شهری و روستایی برگزار می‌شود که در ۴ نقطه شاهد تمرکز جمعیتی بیشتری خواهد بود.

وی توضیح داد: نماز عید فطر محوری در صحن شهدای گمنام مسجد جامع خرمشهر ساعت ۷ صبح اقامه می‌شود و سخنران حجت الاسلام محمد جواد عادل پور امام جمعه خرمشهر است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی خرمشهر به برگزاری نماز عید فطر در بیوت علما این شهرستان نیز اشاره کرد و گفت: نماز عید فطر در بیت آیت الله عدنانی و در مسجد الغدیر به محوریت بیت آیت الله خاقانی هم اقامه خواهد شد.

وی افزود: علاوه بر این محل‌ها در چند مسجد محله‌ای نیز نماز عید سعید فطر هرساله برپا می‌شود.

حجت الاسلام رویوران در ادامه از برگزاری نماز عید فطر در روستاهای خرمشهر خبر داد و اظهار کرد: در روستاهای خرمشهر به ویژه در پنج محل که روحانی مستقر وجود دارد نماز عید فطر اقامه می‌شود که روستاهای پل نو و در مسیر شلمچه، ام سواد و بیت نجم در غرب کارون و همچنین در روستای معمره صنگور نمونه‌ای از محل‌هایی هستند که روستاییان بخاطر دوری تا شهر، نماز عید فطر را همانجا اقامه می‌کنند.
Histats.com START (standard) Histats.com END