آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۱۶۲۰
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۴
فرماندار شهرستان خاش با بیان اینکه باید ۳۵۰ هزار کارت سوخت ویژه خودروهای استان وجود داشته باشد ولی بر اساس گزارش‌های مسئولان استان هم اینک افزون بر ۸۰۰ هزار کارت سوخت در جایگاه‌های سوختی استان فعال هستند و بسیاری از باندهای مافیایی سهمیه سوخت مردم منطقه را دریافت و به فروش می‌رسانند.
به گزارش فیدوس: فرماندار شهرستان خاش با بیان اینکه باید ۳۵۰ هزار کارت سوخت ویژه خودروهای استان وجود داشته باشد ولی بر اساس گزارش‌های مسئولان استان هم اینک افزون بر ۸۰۰ هزار کارت سوخت در جایگاه‌های سوختی استان فعال هستند و بسیاری از باندهای مافیایی سهمیه سوخت مردم منطقه را دریافت و به فروش می‌رسانند.

حمید الدین یوسفی در همایش هم اندیشی علما، معتمدان و شوراهای بخش مرکزی خاش افزود: در ماه‌های اخیر در موضوع عرضه و توزیع سوخت در شهرهای استان، مشکلاتی برای مردم ایجاد شد که در رأس کشور و استان تدابیر لازم برای ریشه کن کردن مشکلات و معضلات و ناهنجاری‌ها اندیشیده شد.
فرماندار خاش ادامه داد: در نتیجه بررسی‌های مسئولان و اتخاذ برنامه‌های کارشناسی شده، طرح کدینگ کارت‌های سوخت و پایش جایگاه‌های سوختی به عنوان راهکار دولت برای مقابله با سودجویی‌های عده‌ای خاص مورد توجه قرار گرفت، اما در استان همچنان رأفت‌های نظام شامل حال مردم است.
وی اظهار کرد: کارت‌های سوختی که از فروردین سال قبل و تا اردیبهشت امسال در جایگاه‌های سوختی استان فعال بوده اند، همچنان فعال هستند، اما از ۲۰ مردادماه این کارت‌ها با توجه به فراخوان ملی در خصوص هوشمندسازی کارت‌های سوختی با اعلام مفقودی مالکان شهرستانی باطل و مسدود خواهند شد، لذا توصیه می‌کنیم مردم استان از خریداری کارت‌های جدید خودداری کنند تا ضرری متوجه آنها نباشد.
یوسفی یادآور شد: پایش جایگاه‌های سوختی، ایجاد گذرگاه‌های مرزی، تحویل سوخت به مرزنشینان و قانونمندی فعالیت‌ها در حوزه تجارت سوخت در دستور کار دولت است لذا همگان باید بتوانند از برکات و دستاوردهای نظام به خوبی استفاده کنند و حقی ناحق نشود.
منبع: ایسنا
Histats.com START (standard) Histats.com END