آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۱۴۲۰
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۰
سسک فابرگاس معتقد است ادن هازارد در چلسی شانسی برای کسب عناوین فردی ندارد و برای رسیدن به آن‌ها باید به رئال مادرید ملحق شود.
به گزارش فیدوس: سسک فابرگاس به ادن هازارد، هم‌‎تیمی سابقش در تیم فوتبال چلسی پیشنهاد کرده که به رئال مادرید برود و معتقد است او می‌تواند در تیم مادریدی به عناوین فردی بسیاری دست پیدا کند، کاری که انجام دادنش در چلسی بسیار سخت است.

آبی‌های لندنی قیمت درخواستی برای این بازیکن بلژیکی را ۱۳۰ میلیون یورو تعیین کردند، حتی با این وجود که این بازیکن در حال سپری کردن سال آخر قراردادش با چلسی است.

فابرگاس درباره این بازیکن و احتمال پیوستنش به رئال مادرید این طور گفته است: اظهار نظر در این باره کار سختی است. او بازیکن چلسی است و نمی‌خواهم فکر کنند من حالا که از چلسی رفتم منتقد این تیم شدم، اما به نظرم وقتش رسیده ادن چلسی را ترک کند و چیزهای دیگری را تجربه کند. می‌دانم هازارد همیشه گفته است که اهمیتی به توپ طلا نمی‌دهد، اما واقعیت این است که من معتقدم هر بازیکن فوتبالی از داشتن چنین جایزه‌ای خوشحال خواهد شد. من بیشتر از خود هازارد معتقدم که او می‌تواند برنده توپ طلا باشد، چون من از توانایی‌های او خبر دارم، می‌دانم چه کارهایی می‌تواند انجام دهد و من با بهترین‌ها بازی کرده‌ام.

فابرگاس در ادامه گفت: می‌دانم هازارد بازیکن با استعدادی است، هر فصل هم گل‌های زیادی می‌زند. پاس گل‌های زیادی می‌دهد و بازی ترکیبی‌‎اش با بازیکنان دیگر عالی است. او همه لازمه‌های بهترین بودن را دارد.
منبع: ایسنا
Histats.com START (standard) Histats.com END