آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۱۳۸۳
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۳
سرمربی چلسی دلیل از کوره در رفتنش در آخرین تمرین این تیم پیش از فینال لیگ اروپا را توضیح داد.

به گزارش فیدوس: سرمربی چلسی دلیل از کوره در رفتنش در آخرین تمرین این تیم پیش از فینال لیگ اروپا را توضیح داد.
روز قبل از فینال لیگ اروپا، تصاویری از آخرین جلسه تمرینی این تیم منتشر شد که درگیری دو بازیکن این تیم داوید لوئیز و گونسالو ایگواین و عصبانیت سرمربی تیم مائوریتزیو ساری را نشان می‌داد. در ابتدا گفته شد که دلیل عصبانیت ساری و خروج او از زمین بازی به طرف رختکن‌ها، درگیری دو بازیکنش بوده است اما او او می‌گوید که ناراحتی‌اش از جای دیگری نشأت گرفته بود.

ساری در این باره به شبکه BT Sport گفت: من فکر می‌کنم که شما نتوانستید یک چیز را در مورد اتفاق روز گذشته در تمرینات تیم درک کنید، اینکه وقتی که بازیکنان من در تمرینات بسیار جنگنده و تهاجمی باشند، من خوشحال می‌شوم نه برخلاف آن چیزی که شما فکر می‌کنید ناراحت. ناراحتی من بابت این بود که ما می‌خواستیم تمرینات‌مان روی ضربات شروع مجدد و ایستگاهی را آغاز کنیم اما بعد از 50 دقیقه از آغاز تمرینات هنوز هم دوربین‌ها تلویزیونی داشتند تمرینات ما را رصد می‌کردند و قصد رفتن نداشتند. به همین دلیل من از این وضعیت ناراحت بودم نه از دست بازیکنانم.

طبق مقررات در آن دسته از تمرینات تیم‌ها که به خبرنگاران و هواداران اجازه اجازه حضور داده می‌شود، آنها حداکثر 15 تا 20 دقیقه اجازه حضور دارند و در اغلب اوقات مربیان در آن بازه زمانی از انجام تمریناتی که برنامه‌های تاکتیکی‌شان را لو بدهد خودداری می‌کنند. با این حال زمان حضور خبرنگاران در آخرین جلسه تمرینی چلسی بیش از اندازه طولانی شد و همین موضوع خشم ساری را در پی داشت.
سسک فابرگاس، هافبک پیشین چلسی که الان در موناکو بازی می‌کند، هم ادعای مائوریتزیو ساری را تأیید و اعتراف کرد یک مربی خرافاتی است که اعتقاد دارد تمرینات مربوط به ضربات شروع مجدد تیم و تمرینات تاکتیکی هجومی و دفاعی حتماً باید روز قبل از بازی‌ها انجام شود.

این بازیکن اسپانیایی که ماه ژانویه امسال راهی موناکو شد، گفت: به شما ضمانت می‌دهم حرفی که می‌زنم حقیقت دارد. ساری خیلی خرافاتی است. او عاشق آن است که ضربات شروع مجدد، تاکتیک‌ها، برنامه‌های هجومی و دفاعی را روز قبل از یک بازی انجام دهد. از آنجایی هم که شرایط انجام این تمرینات برای او مهیا نبود و تمرین بازی بود، او ناراحت شد. فقط چیزی که مرا متعجب می‌کند این است که حتماً به ساری گفته‌اند که تمرینات تیمش باز است اما او بیش از اندازه به خرافاتش اعتقاد دارد و کارش را اینگونه انجام می‌دهد.

منبع: تسنیم
برچسب ها: چلسی ، ساری ، فیدوس
Histats.com START (standard) Histats.com END