آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۱۳۳۸
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۶
صادق زیباکلام در واکنش به قتل همسر دوم نجفی عنوان کرد کاش آنان که صف بسته‌اند تا از نابودی دو انسان،حداکثر بهره برداری سیاسی را بنمایند متوجه می‌شدند که رفتارشان غیر اخلاقی است.

به گزارش فیدوس: صادق زیباکلام در واکنش به قتل همسر دوم نجفی عنوان کرد کاش آنان که صف بسته‌اند تا از نابودی دو انسان،حداکثر بهره برداری سیاسی را بنمایند متوجه می‌شدند که رفتارشان غیر اخلاقی است.
صادق زیباکلام به قتل میترا استاد واکنش نشان داد و نوشت:

قتل "میترا استاد" توسط همسرش محمدعلی نجفی شهردار پیشین و یکی از شاخص‌ترین چهره‌های اصلاح طلبان، یقینا تراژدی هولناک و غم‌انگیزی است.

بالطبع اصلاح طلبان سعی می‌کنند تا از هزینه سیاسی آن بکاهند. و در مقابل بسیاری از اصولگرایان تلاش خواهند نمود(همچنانکه شروع هم کرده‌اند) تا حد اکثر بهره‌برداری سیاسی را از این ماجری بنمایند.

اما ای کاش آنان که صف بسته‌اند تا از نابودی دو انسان، یکی فیزیکی و دیگری بصورت فروریزی شخصیتی روحی روانی‌اش،حداکثر بهره برداری سیاسی را بنمایند متوجه می‌شدند که رفتارشان چقدر غیر اخلاقی است.

ای کاش یاد می‌گرفتیم برای حریم شخصی و خصوصی انسان‌ها حتی دشمنان و مخالفین‌مان حرمت قائل میشدیم.ا گر در سختی ها و به هنگام زمین خوردن های شان دستشان را نمی‌گرفتیم، لااقل لگدشان نیز نمی‌کردیم.

آنچه برای محمد علی نجفی اتفاق افتاد، ممکن است برای خود ما، نزدیکان، هم حزبی.ها و عزیزانمان هم اتفاق بیفتاد.

منبع: انتخاب
برچسب ها: زیباکلام ، نجفی ، قتل ، فیدوس
Histats.com START (standard) Histats.com END