آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۱۲۸۳
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰
امسال ۳ بازیکن استقلال به شکل عجیبی در حال بازارگرمی هستند تا مسئولان باشگاه سر کیسه را شل کنند، بازیکنانی که در طول فصل ادعای تعصب دارند.
به گزارش فیدوس: تیم فوتبال استقلال تهران برخلاف سال‌های گذشته که برنده نقل‌وانتقالات بود و نتیجه‌اش قهرمانی‌ها و نتایج خوب شد، در چند فصل اخیر در این مورد خیلی خوب کار نکرده یا حداقل بازیکنانش را از دست داده است.

اخبار ورزشی- این ذهنیت باعث شده تا بسیاری از هواداران با جدایی بازیکنان خود به سمت مدیران باشگاه حمله کنند و آنها را مقصر این اتفاق بدانند. نمونه آن سال گذشته پس از جدایی تیام، جباروف، امید ابراهیمی و سیدمجید حسینی بود و رضا افتخاری و پندار توفیقی به شکل عجیبی مورد اهانت هواداران استقلال قرار گرفتند.

امسال هم ۳ بازیکن استقلال به شکل عجیبی در حال بازارگرمی هستند تا مسئولان باشگاه سر کیسه را شل کنند، بازیکنانی که در طول فصل ادعای تعصب دارند. جالب است یکی از آنها که بیشتر از همه بین تماشاگران مقبولیت دارد، در بهترین زمان‌های فصل مصدوم شد و حتی دربی را هم از دست داد. کسی منکر توانایی‌های فنی این بازیکن نیست، اما باید گفت تنها تیمی که خواهان این بازیکن است تراکتورسازی است.

دیگری بازیکنی است که ابتدای فصل به استقلال پیوست و مشخص بود مصدوم است. او هم در بسیاری از بازی‌ها به دلیل مصدومیت حضور نداشت و نتوانست خیلی مهره کلیدی باشد. این بازیکن تنها از یک تیم مطرح پیشنهاد دارد و بحث پیشنهاد خارجی آنها صحبت‌های مدیربرنامه‌هایش است. سومین بازیکن هم کسی است که در دربی بیشترین حمله به او شد و با بهانه مصدومیت خانه نشین شد!

بهتر است این بازیکنان بدانند که اگر ادعای تعصب دارند، این روز‌ها نباید از هوادارانی غافل شوند که ۷ سال است درگیر مشکلات تیم هستند و آخرین بار تیم‌شان سال ۹۱ قهرمان شده است.
منبع: مهر
Histats.com START (standard) Histats.com END