آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۹۹۷۰
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۴
مدیرعامل باشگاه سایپا به اظهارات امروز علی دایی واکنش نشان داد.
به گزارش فیدوس: اولین جلسه تمرین سایپا بعد از برکناری علی دایی و اولین تجربه سرمربیگری ابراهیم صادقی با حضور مدیرعامل، قائم مقام و مدیران ارشد باشگاه سایپا استارت خورد.

این تمرین با حضور مصطفی مدبر، مدیرعامل و مرتضی فراهانی، قائم مقام مدیرعامل و مدیران ارشد باشگاه سایپا برگزار شد.

در این جلسه تمرینی، ابتدا مدبر در واکنش به صحبت‌های امروز علی دایی، گفت: سعی می‌کنم همیشه در صحبت‌ها و کارهایم خدا را ناظر ببینم. ای کاش شاهد صحبت‌های خلاف واقع نبودم ولی دیگر همه مسائل را باید به فراموشی بسپاریم و برای مأموریت و هدف‌هایمان عزم راسخ داشته باشیم.

وی تاکید کرد: ابراهیم صادقی را در سایپا شناختم و در بررسی‌ای که داشتم، ایشان را انتخاب کردم. نه تنها در این سه بازی، بلکه فصل آینده هم صادقی سرمربی ما خواهد بود.

طبق اعلام سایت باشگاه سایپا، این صحبت مدبر با تشویق حضار همراه بود!

مدبر گفت: جا دارد از زحمات آقای دایی و کادرشان برای زحمات و کمک‌هایشان تشکر داشته باشم. به شما (بازیکنان) و سرمربی تیم همانطور که قبلاً به آقای دایی قول داده بودم برای رفع مسائل مالی و دیگر موارد خودم و تمامی عوامل باشگاه تمام تلاش خود را خواهم کرد و به زودی خبرهای خوبی خواهید شنید.

مدیرعامل باشگاه سایپا، حکم ابراهیم صادقی را در این نشست ابلاغ کرد و برای اوو کادرفنی و بازیکنان آرزوی موفقیت داشت.

بعد از سخنان مدیرعامل، ابراهیم صادقی با تشکر از اعتماد آقای مدبر مدیرعامل و فراهانی قائم مقام و سرپرست معاونت باشگاه، گفت: سایپا خانه دوم من است. کسی به اندازه من به این تعصب ندارد و مطمئنم با کمک یکدیگر می‌توانیم تیمی قدرتمند بسازیم.

صادقی در ادامه گفت: از تلاش‌های آقای مدبر برای حل و فصل مسائل مالی بازیکنان تشکر می کنم و مطمئناً ما این پیگیری شما را می‌بینیم و برای اعتلای نام سایپا در کنارتان هستیم.

صادقی با اعلام اینکه با علی دایی قبل از قبول مسئولیت صحبت کرده و از او رخصت گرفته است، در پایان گفت: وظیفه دارم از زحمات آقای دایی و همکارانم در کادرفنی تشکر کنم و بگویم ما صاحب با شرافت‌ترین بازیکنان هستیم. در بازی با پدیده تمام تلاشمان را برای کسب نتیجه دلخواه خواهیم کرد.

صادقی از کاپیتان تیم دعوت کرد تا چند کلامی صحبت کند، روزبه شاه علیدوست با تشکر از علی دایی، گفت: از اینکه پیگیر مسائل و مشکلات تیم هستید ممنون هستیم و مطمئن باشید در بازی‌های آینده با تمام قوا و همت خودمان وارد میدان می شویم.

سپس نارنجی پوشان با حضور در زمین تمرین به مرور کارها تکنیکی و تاکتیکی زیر نظر صادقی پرداختند.
منبع: مهر
Histats.com START (standard) Histats.com END