آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۹۹۴۰
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۴
مرد سالخورده كه در پی سوءظن به مرد آهـــــــــن‌فــــــروش او را با ضربه‌های چاقو كشته بود، سكوت خود را شكست و به جنایت اعتراف كرد. متهم در جریان تحقیقات گفته بود كه قصد قتل همسرش را داشته كه ناكام مانده است.
به گزارش فیدوس: مرد سالخورده كه در پی سوءظن به مرد آهـــــــــن‌فــــــروش او را با ضربه‌های چاقو كشته بود، سكوت خود را شكست و به جنایت اعتراف كرد. متهم در جریان تحقیقات گفته بود كه قصد قتل همسرش را داشته كه ناكام مانده است.
 عصر هفتم اردیبهشت امسال مردی با حضور در كلانتری یافت‌آباد شكایتی مطرح كرد مبنی بر این كه پدر 60 ساله‌اش كه در بازار آهن مشغول به كار بوده ناپدید شده است. ماموران زمانی كه مشخصات او را به دست آوردند متوجه شدند چهره او شبیه همان مردی است كه ساعاتی پیش چاقو خورده و در بیمارستان ضیائیان بستری بوده و ضارب 80 ساله پرونده هم بازداشت شده است. در این مرحله خانواده شاكی در بیمارستان حاضر شدند كه معلوم شد مرد زخمی پدرشان است‌. این در حالی بود كه دو روز بعد مرد زخمی در بیمارستان فوت كرد و با مرگ او موضوع به بازپرس كشیك قتل دادسرای جنایی تهران گزارش شد. متهم به بازپرس جنایی گفت: سال‌ها راننده خودرو بودم و اكنون بیكارم. چند فرزند دختر و پسر دارم. 27‌سال پیش دوباره ازدواج كردم و همسر اولم با هوویش در خانه‌ام در محله فردوس با هم زندگی می‌كردند. آن دو با همه شرایط كنار می‌آمدند تا این‌كه یك سال و نیم پیش همسرم اولم با من ناسازگاری كرد و تصمیم گرفت جدا زندگی كند. او مدتی نزد بچه‌هایم بود تا این‌كه چندی پیش خانه‌ای نزدیكی محل خانه‌ام اجاره كرد.
هر از گاهی برای دیدن فرزندانم و نوه‌هایم به خانه زن اولم می‌رفتم. در جریان این رفت و آمدها متوجه حضور مرد غریبه‌ای در میان اعضای خانواده‌ام شدم. همسرم می‌گفت با او تصادف كرده و این مرد به او كمك می‌كند. پس از مدتی، به حضور آن مرد در خانه همسرم مشكوك شده و سوءظن پیدا كردم. روز حادثه آن مرد را به خانه‌ام دعوت كرده و او را با ضربه‌های چاقو مجروح كردم. در این لحظه پسرم وارد خانه شد و با پلیس تماس گرفت و دستگیر شدم. قصد داشتم همسرم را هم بكشم كه قبل از آن دستگیر شدم.

Histats.com START (standard) Histats.com END