آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۹۹۲۵
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۷
در راستای تداوم خدمات رسانی به سیل‌زدگان خوزستان؛
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: هنوز سه هزار و ۸۲۶ نفر از مردم خوزستان در اردوگاه‌های اسکان اضطراری سیل‌زدگان حضور دارند.
به گزارش فیدوس: مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: هنوز سه هزار و ۸۲۶ نفر از مردم خوزستان در اردوگاه‌های اسکان اضطراری سیل‌زدگان حضور دارند.

علی خدادادی با اشاره به تداوم خدمات رسانی به سیل‌زدگان خوزستان اظهار کرد: از آغاز امدادرسانی به مردم آسیب دیده مناطق سیل زده خوزستان، ۹۱ اردوگاه اسکان اضطراری برپا شده است.

وی افزود: با توجه به عادی شدن شرایط مناطق سیل زده و برگشت مردم به شهرها و روستاهای خود، تعداد اردوگاه‌ها کاهش یافته و به ۱۷ اردوگاه رسیده است.

خدادادی ادامه داد: این اردوگاه‌ها کماکان در شهرستان‌های اهواز، باوی، حمیدیه، شوش، رامهرمز، هویزه، کارون، شادگان و دشت آزادگان مستقر هستند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان با اشاره به اینکه از چهارم فروردین تا ۱۱ اردیبهشت ۱۵۶ هزار و ۵۵۶ نفر در اردوگاه‌های اسکان اضطراری اسکان شده‌اند، گفت: جمعیت حاضر در اردوگاه‌ها، سه هزار و ۸۲۶ نفر است که ساعت به ساعت کاهش می‌یابد.

خدادادی تصریح کرد: هم اکنون یک اردوگاه در شهرهای اهواز، باوی، هویزه، کارون، رامهرمز و شوش، پنج اردوگاه در شادگان، سه اردوگاه در دشت آزادگان و دو اردوگاه در حمیدیه مستقر هستند.
Histats.com START (standard) Histats.com END