آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۹۹۲۴
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵
مدیرعامل پیشین استقلال با بیان اینکه رفتن وینفرد شفر تنها چاره درد این تیم نیست، گفت: باشگاه استقلال باید برای فصل بعد به فکر یک جانشین باتجربه و صاحب نام روی نیمکت این تیم باشد.
به گزارش فیدوس: مدیرعامل پیشین استقلال با بیان اینکه رفتن وینفرد شفر تنها چاره درد این تیم نیست، گفت: باشگاه استقلال باید برای فصل بعد به فکر یک جانشین باتجربه و صاحب نام روی نیمکت این تیم باشد.

سید محمد کاظم اولیایی اظهار داشت: در پی نوساناتی که در نتایج استقلال بود، هواداران از عملکرد شفر عصبی بودند و باید به آنها حق داد. باشگاه هم حق داشت در این مقطع شفر را برکنار کند.

وی اضافه کرد: با شفر قرارداد ترکمنچای بسته بودند و هزینه قرارداد او و دستیارانش آنقدر بود که با آن بشود مربیانی به مراتب بزرگ‌تر و اسم و رسم دار تر از شفر را استخدام کرد.

مدیرعامل پیشین استقلال گفت: جدایی شفر تأثیر منفی ندارد و تصمیم خوبی بود. اما صرفاً رفتن شفر چاره نهایی درد نیست و باید به جای او یک جایگزین مناسب جذب شود. جانشین شفر باید مربی بزرگ، کارنامه دار و صاحب تجربه‌ای باشد.

اولیایی در خصوص احتمال سرمربی شدن مجیدی در فصل بعد گفت: قطعاً برای مجیدی سرمربی شدن زود است. او الان و در این مقطع می‌تواند سرمربی موقت باشد اما نباید بعنوان سرمربی فصل بعد روی او حساب کرد.

پیشکسوت آبی‌ها با اشاره به کمرنگ شدن نقش کمیته فنی در استقلال گفت: انتظار می‌رفت کمیته فنی بیشتر در صحنه باشد و بیشتر مورد مشورت قرار بگیرد. اصولی و منطقی این است که کمیته فنی به خصوص در این عزل و نصب‌های کلان در تصمیم گیری‌ها شرکت داده شود.
Histats.com START (standard) Histats.com END