آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۹۹۱۴
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۴
تاکنون به 46 هزار خانوار در سیلاب خوزستان امداد رسانی شده است.
به گزارش فیدوس: مدیر عامامل جمعیت هلال حمر خوزستان گفت : از زمان وقوع سیلاب خوزستان در چهارم فروردین ماه امسال تاکنون به 46 هزار و 808 خانوار که شامل 256 هزار و 701 نفر می باشد  امداد رسانی شده است. امداد رسانی به  46 هزار خانوار در سیلاب خوزستان

علی خدادادی افزود : در این مدت شهرستان های بهبهان، لالی، گتوند، ایذه، شوشتر، باغملک، هفتکل، آبادان، شادگان، هویزه، رامهرمز، اندیمشک، اندیکا، باوی، مسجدسلیمان، دزفول، شوش، اهواز، دشت آزادگان، کارون و حمیدیه متأثر از سیل شده که در برخی از شهرستان ها، سیل به صورت کامل فروکش کرده و در برخی از مناطق هنوز سیل و تبعات آن وجود دارد.

وی ادامه داد : همچنین با تلاش نیروهای امدادگر این جمعیت 6 هزار و 679 نفر توسط بالگرد ، قایق و خودروهای امدادی جمعیت هلال احمر به مناطق امن منتقل شدند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خوزستان اظهارداشت : از ابتدای وقوع سیل تاکنون نیز در 447 شهر، روستا، مناطق عشایر نشین و محور کوهستانی امداد رسانی ، 374 روستا به صورت جزیی و کلی تخلیه و 133 روستا دچار آبگرفتگی شدند.

خدادادی  از رهاسازی 15 دستگاه خودرو در سیلاب اخیر خبر داد و گفت : در امداد رسانی به سیل زدگان یک هزار و 37 نفر در قالب 218 تیم در این مدت حضور دارند.

وی افزود : همچنین در این مدت 156 هزار و 556 نفر نیز  اسکان اضطراری شدند.
منبع: مهر
Histats.com START (standard) Histats.com END