آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۹۹۰۶
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۳
رییس قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان گفت: با تلاش نیروهای این قرارگاه عملیات تخلیه آب از روستای آلبوعید یک نبی از توابع شهرستان حمیدیه به پایان رسید.

به گزارش فیدوس: رییس قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان گفت: با تلاش نیروهای این قرارگاه عملیات تخلیه آب از روستای آلبوعید یک نبی از توابع شهرستان حمیدیه به پایان رسید. 

حجت الاسلام فرج‌اله براتی اظهار کرد: با تلاش نیروهای این قرارگاه که متشکل از دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی بهبهان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی اهواز بود، عملیات تخلیه آب از روستای آلبوعید یک نبی شهرستان حمیدیه با تامین گازوییل و روغن تراکتور جهت راه‌اندازی پمپ آب به پایان رسید. 

وی افزود: همچنین به همت این نیروهای جهادی عملیات پاکسازی این روستا، لایروبی آبراه‌ها، آهک پاشی و گندزدایی به منظور استقرار روستاییان در منازل‌شان انجام شد. 

رییس قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان گفت: مطابق با هماهنگی انجام شده با مسئولان شهرستان‌ها، در هر یک از محورها روستاهایی را جهت تخلیه آب و پاکسازی در نظر گرفته‌ایم و به کمک همکاران و نیروهای جهادی و با یاری خداوند متعال این کار را تا پایان ادامه می‌دهیم.
Histats.com START (standard) Histats.com END