آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۹۸۹۲
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۳
زن جوان که متهم است روی صورت شوهرش اسید پاشیده صبح دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.
به گزارش فیدوس: زن جوان که متهم است روی صورت شوهرش اسید پاشیده صبح دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

 رسیدگی به این پرونده از مرداد پارسال بدنبال شکایت یک مرد از همسرش شروع شد.المیرا همسر این مرد خیلی زود دستگیر شد. وی در حالی که در اظهارات اولیه اتهامش را رد می‌کرد اما بالاخره لب به اعتراف گشود و در شرح ماجرا گفت: شوهرم به من بی‌توجهی می‌کرد و با زن‌های غریبه ارتباط داشت و از وقتی متوجه این موضوع شدم بشدت احساس حقارت کردم و تصمیم به انتقام گرفتم.

به دنبال اعتراف‌های این زن کیفرخواست وی صادر شد و بدین ترتیب صبح دیروز وی درحالی که با قرار وثیقه آزاد بود در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

درآغاز جلسه شاکی به طرح شکایت پرداخت اما زن جوان با رد اتهامش گفت من اتهامم را قبول ندارم.من 18سال است که ازدواج کرده‌ام. در این مدت شوهرم رابطه خوبی با من نداشت اما از سه سال قبل اتاق‌هایمان را جدا کرد. مدتی بعد فهمیدم با زن‌های دیگر رابطه دارد. شب حادثه یکی از آن زن‌هایی که با او رابطه داشت خانه ما آمد. او قرار بود نیمه شب اسید بیاورد و روی صورت شوهرم بریزد من در را باز گذاشتم او وارد خانه شد. اما به او گفتم از محلولی که برای کشتن سوسک‌های خانه خریده بودم استفاده کن. فکر می‌کردم فقط صورتش کمی قرمز شود ولی خیلی آسیب دید و خودم او را به بیمارستان رساندم. من روی شوهرم اسید نریختم.

پس از اظهارات متهم پرونده، شوهر این زن گفت دروغ می‌گوید کار خودش بود و من به خاطر این حادثه چشمانم آسیب دیده و صورتم را از دست داده‌ام. از دادگاه می‌خواهم این زن را مجازات کند.پس از اتمام جلسه دادگاه قضات برای صدور حکم وارد شور شدند.
Histats.com START (standard) Histats.com END