آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۹۸۷۵
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۷
مدیر نظارت و اعتبار بخشی امور درمان بر درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت:یک مرکز لیزر و خدمات پوست غیرمجاز در آبادان به دلیل فعالیت غیربهداشتی بسته شد.
به گزارش فیدوس: مدیر نظارت و اعتبار بخشی امور درمان بر درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت:یک مرکز لیزر و خدمات پوست غیرمجاز در آبادان به دلیل فعالیت غیربهداشتی بسته شد.
سیدقاسم سعیدی روز چهارشنبه بیان کرد: در راستای برخورد با مراکز غیرمجاز مداخله کننده در امر درمان لیزر درمانی و سایر خدمات پوست، کارشناسان نظارت بر درمان این دانشکده، پس از شناسایی محل استقرار این مرکز، با حکم قضایی اقدام به تعطیلی آن کردند.
وی افزود:این مرکز به صورت سیار در دیگر شهرستان های خوزستان نیز اقدام به ارایه خدمات غیر مجاز می کرد که با تلاش و پیگیری کارشناسان نظارت بر درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان به همراه کارشناسان مرکز بهداشت و امور حقوقی این دانشکده، از ادامه فعالیت آن ممانعت شد.
سعیدی گفت: مراکز درمانی فقط در صورت داشتن پروانه فعالیت معتبر از دانشگاه علوم پزشکی مجاز به ارایه خدمات درمانی هستند و متقاضیان برای انجام اقدامات درمانی فقط به مراکز مجاز مراجعه کنند.
وی با بیان اینکه تبلیغات مراکز غیرمجاز زیبایی که از مصادیق مداخله در امور پزشکی است فریب دهنده و آسیب رسان است ادامه داد: شهروندان می توانند در صورت مشاهده فعالیت مراکز غیرمجاز یا دریافت خدمات نامطلوب، با سامانه 190 وزارت بهداشت و درمان تماس بگیرند و اطلاعات خود را در اختیار نهادهای نظارتی قرار دهند.
به گزارش ایرنا 607 هزار نفر از خدمات 30مرکز شهری، 18مرکز روستایی، 132خانه بهداشت و 12 پایگاه سلامت در شهرستان های زیر مجموعه دانشکده علوم پزشکی آبادان شامل آبادان، خرمشهر و شادگان بهره مند هستند. 
Histats.com START (standard) Histats.com END