آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۹۸۶۹
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۹
رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: استانداران مقدمات برگزاری انتخابات را فراهم کنند.
به گزارش فیدوس: رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: استانداران مقدمات برگزاری انتخابات را فراهم کنند.
جمال عرف  معاون سیاسی وزیر کشور و رئیس ستاد انتخابات در جریان همایش معاونین سیاسی امنیتی استانداری‌های سراسر کشور، با برشمردن فضایل و خصوصیات ماه رمضان، این ماه را فرصتی برای خودسازی و آمادگی بیش از پیش برای خدمت به مردم و تلاش برای حل مسایل و مشکلات کشور از سوی کارگزاران نظام دانست.

عرف با اشاره به ضرورت تعیین تکلیف معدود استانداری‌های دارای سرپرست در پست معاونت سیاسی امنیتی تا پایان اردیبهشت ماه ۱۳۹۸، بر ضرورت و اهمیت تعیین تکلیف فرماندارانی که با جایگاه سرپرست در برخی استان‌ها فعالیت می‌کنند، در اولین فرصت تأکید نمود.

رییس ستاد انتخابات کشور هم چنین با تأکید بر این که سال ۹۸ سال انتخابات است و ستاد انتخابات کشور، اولویت و وظیفه بسیار مهم برگزاری انتخاباتی باشکوه را در این سال بر عهده دارد، اظهار داشت: رعایت قانون و اصل بیطرفی، رویکرد محوری و اساسی وزارت کشور به عنوان مجری انتخابات است و بدیهی است به هیچ عنوان، جانبداری‌های جریانی و جناحی در برگزاری انتخابات از سوی مجریان انتخابات پذیرفتنی نیست.

وی هم چنین با اشاره به برنامه ریزی و اقدامات آشکار امریکا برای اعمال سیاست حداکثر فشار علیه ایران، اظهار داشت: تلاش امریکا و متحدانش در این راستا، وادار کردن نظام به انتخاب تسلیم یا مقاومت در برابر زورگویی هاست. در چنین فضایی، برگزاری انتخابات باشکوه در سال ۹۸، از اهمیت بسیار بیشتری برخوردار می‌باشد که تعمیق و تقویت انسجام ملی را نیز در برابر این فشار‌ها در پی خواهد داشت. تحقق این هدف، معطوف به انجام صحیح و صادقانه وظایف مدیریت سیاسی کشور در برگزاری انتخابات است.
 منبع: ایران اکونومیست
Histats.com START (standard) Histats.com END