آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۹۸۶۴
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۱
امام جمعه مینوشهر و امام جمعه موقت خرمشهر گفت: افزایش ۱۲ درصدی قبوض برق به صورت یکباره و بی اطلاع قبلی به نارضایتی مردم خرمشهر منجر شده است.
به گزارش فیدوس: حجت السلام محمد جواد عادل پور در شامگاه سه شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان خرمشهر در سالن شهید دورقی فرمانداری این شهرستان، اظهار کرد: در خصوص قبوض برق افزایش ۱۲ درصدی بر تعرفه‌ها اعمال شده است که جای این سوال باقی است که آیا این اقدام طبق قانون انجام گرفته شده است؟ و اگر قانونی بوده است چرا از قبل اطلاع رسانی نشده است؟

وی افزود: تعرفه برق ماه‌های ۱۱ و ۱۲ بالاست و در همان زمان قبوض افزایش یافته است که ضروری است به این موضوع رسیدگی شود و این نکته نیز در نظر گرفته شود که پیش از اعمال افزایش بر تعرفه‌ها، باید این تصمیم به اطلاع مردم می‌رسید تا مصرف برق خود را مدیریت کنند.

امام جمعه موقت خرمشهر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به موضوع سیلاب خوزستان بر لزوم پیشگیری تبعات بعد از سیلاب تاکید کرد و گفت: آب‌های راکد پس از سیلاب مشکلات بهداشتی متعددی را ایجاد کرده است که با فرا رسیدن فصل گرما می‌تواند سلامت جامعه را دچار مشکل کند که باید نسبت به رفع این مشکل اقدام شود.

وی در ادامه پرداخت خسارت کشاورزی ناشی از خشک‌سالی سال گذشته را نیز خواستار شد و در این رابطه توضیح داد: خوزستان در سال ۹۷ دچار خشک‌سالی شد و به همان دلیلی که اعتباری برای سیل‌زدگان دیده‌شده است باید خسارت ناشی از خشک‌سالی نیز به خسارت دیدگان پرداخت شود.
منبع: مهر
Histats.com START (standard) Histats.com END