آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۹۸۵۴
تاریخ انتشار: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۱
آئین اهدای ۱۰ هزار بسته لوازم خانگی به مردم سیل زده خوزستان و همچنین اعلام بهره‌برداری از ۱۸۸۶ طرح اشتغالزایی اجتماع محور در اهواز برگزار شد.
به گزارش فیدوس: دبیر ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در خوزستان ظهر امروز سه شنبه در آئین اهدای لوازم خانگی به مردم سیل زده خوزستان اظهار کرد: تلاش کردیم در کنار سایر بخش‌ها، خدمات ویژه ای را به مردم ارائه دهیم. این افتخار بزرگی است که برای مردم خوزستان قدمی برداریم. در گذشته قرار شد برای اشتغال خوزستان کار ویژه‌ای صورت و با برنامه ریزی های انجام شده دستگاه‌های مختلف طرح‌های اشتغالزایی خوزستان نسبت به سایر استان‌ها به خوبی حرکت و اشتغال پایدار ایجاد شود.

سید جعفر حجازی با بیان اینکه برنامه ریزی برای اشتغال پایدار در روستاهای استان در سال ۹۸ نیز انجام شده است، افزود: یکی از نکات، بیمه کردن خانه‌های روستایی بود که ۱۴۳ هزار واحد در مناطق زلزله زده استان بیمه شده بودند و اکنون بیمه در منطقه مستقر شده و فعالیت کارشناسی را انجام می‌دهد

وی بیان کرد: در بخش دیگری نیز چهار هزار واحد مسکونی در آبادان و خرمشهر در دستور کار قرار گرفت که اکنون ۲۳۷ پروژه آماده شده است.

دبیر ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در خوزستان با بیان اینکه بسته‌های لوازم خانگی امروز قرار است بین سیل‌زدگان استان توزیع شود، گفت: بر اساس آمار بنیاد مسکن هشت هزار و ۵۰۰ واحد دچار آسیب شدند.

حجازی ادامه داد: بسته‌های لوازم خانگی تقدیم به خانواده‌های شهدا و تحت پوشش کمیته امداد به مردم سیل زده می‌شود.
Histats.com START (standard) Histats.com END