آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۹۸۱۱
تاریخ انتشار: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶
خرین جزییات آتش‌سوزی در تونل تهران – شمال
خیرالله خادمی، معاون وزیر راه و شهرسازی ، در باره آخرین جزییات آتش‌سوزی در تونل تهران – شمال گفت: علت آتش‌سوزی مربوط به انفجار نیست و کارشناسان این حوزه در حال بررسی علت دقیق این حادثه هستند.
به گزارش فیدوس: خادمی گفت: از 11 کارگر ایرانی مشغول کار در آزاد راه تهران شمال 3 تن به علت آتش سوزی جان باختند.

خیرالله خادمی، معاون وزیر راه و شهرسازی ، در باره آخرین جزییات آتش‌سوزی در تونل تهران – شمال گفت: علت آتش‌سوزی مربوط به انفجار نیست و کارشناسان این حوزه در حال بررسی علت دقیق این حادثه هستند.
وی با بیان اینکه این حادثه در تونل در حال ساخت البرز در منطقه 2 آزاد راه تهران – شمال رخ داده است، گفت: حادثه در بخشی از تونل بزرگ البرز در منطقه 2 آزاد راه تهران – شمال رخ داده و متأسفانه 11 تن از کارگران در این سانحه صدمه دیدند.
بیشتر بخوانید: جزئیات حادثه ریزش تونل در محور تهران - شمال از زبان سخنگوی اورژانس کشور + فیلم 
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه کارگران این تونل همگی ایرانی بوده و در شرکت جنرال مکانیک که از زیرمجموعه‌های بنیاد مستضعفان است، فعالیت می‌کردند، افزود: برای دسترسی به کارگران محبوس شده از تونل‌های دسترسی استفاده کردیم و با همکاری نیروهای امدادی توانستیم بیشتر این کارگران را زنده خارج کنیم.
خادمی با بیان اینکه متأسفانه در این حادثه 3 تن از کارگران جان باختند و 3 تن دیگر دچار خراش‌های سطحی و 5 تن دیگر هم که در تونل محبوس شده‌ بودند به بیمارستان منتقل شدند.
وی گفت: طبق آخرین اطلاعات، انفجار به دلیل گاز ناشی از متان و یا ناشی از انفجار کپسولی بوده که کارگران در آنجا استفاده می‌کردند و از سوی دیگر بخشی از تونل تکمیل شده بنابراین نیازی به انفجار نبوده است.
به گفته حسینی، مجری قطعه دوم آزاد راه تهران – شمال بخش عمده‌ای از تونل بزرگ البرز تکمیل شده بنابر این نیازی به انفجار نداشته است، علت دقیق این سانحه در حال بررسی است به زودی علت دقیق آن اعلام می‌شود و مردم به شایعات فضای مجازی توجه نکنند.
Histats.com START (standard) Histats.com END