آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۹۷۵۳
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴
چندی پیش پسر جوانی به دادسرای امور جنایی تهران رفت و از مرگ مشکوک برادرش در مونیخ آلمان شکایت کرد.
به گزارش فیدوس: چندی پیش پسر جوانی به دادسرای امور جنایی تهران رفت و از مرگ مشکوک برادرش در مونیخ آلمان شکایت کرد.

 او گفت: برادرم آذر سال 96 به‌همراه دو نفر از دوستانش به آلمان مهاجرت کرد. او تعمیرکار موتورسیکلت بود و بعد از رفتن برادرم با او مدام در تماس بودم. برادرم می‌گفت که کارهایش درست شده است. در تماس‌هایی که برادرم با من داشت، گفته بود که با دو دوستش که همراه آنها به مهاجرت رفته اختلاف پیدا کرده است.

او ادامه داد: 21 بهمن سال97 یکی از دوستان برادرم که با او در کمپ آشنا شده بود با من تماس گرفت و گفت برادرم خودش را حلق آویز کرده و برای گرفتن جسد او باید مونیخ آلمان برویم. زمانی که به آلمان رفتیم پلیس آنجا علت مرگ برادرم را نامشخص عنوان کرد. من از دو دوست برادرم شکایت دارم و احتمال می‌دهم که آنها برادرم را به قتل رسانده باشند. جسد برادرم هم به ایران انتقال داده شده است.
به‌دنبال شکایت مرد جوان، بازپرس جنایی دستور داد علت اصلی مرگ مشخص شود. همچنین دستور داد از دوستان مقتول تحقیق شود و از دولت آلمان خواست تا از دو دوست او که با آنها به آلمان مهاجرت کرده‌اند تحقیق شود که اختلاف آنها سر چه بوده است.

بازپرس جنایی نیز از اینترپل خواست در تماس با پلیس آلمان مدارک و مستنداتی را که در این پرونده به‌دست آورده در اختیار پلیس ایران قرار دهند.
Histats.com START (standard) Histats.com END