آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۹۶۸۲
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱
فتح اله حقیقی در جلسه اضطراری شورای پدافند غیرعامل استان، بر ضرورت حفظ وحدت رویه در امدادرسانی به آسیب دیدگان سیل اخیر تاکید و خاطر نشان کرد: برای اثربخشی و خدمات رسانی بهتر در مناطق سیل زده باید کمک های ارسالی تجمیع و بصورت واحد بین تمامی مردم آسیب دیده توزیع شود.
به گزارش فیدوس: فتح اله حقیقی در جلسه اضطراری شورای پدافند غیرعامل استان، بر ضرورت حفظ وحدت رویه در امدادرسانی به آسیب دیدگان سیل اخیر تاکید و خاطر نشان کرد: برای اثربخشی و خدمات رسانی بهتر در مناطق سیل زده باید کمک های ارسالی تجمیع و بصورت واحد بین تمامی مردم آسیب دیده توزیع شود. 
فتح اله حقیقی در جلسه اضطراری شورای پدافند غیرعامل استان، بر ضرورت حفظ وحدت رویه در امدادرسانی به آسیب دیدگان سیل اخیر تاکید و خاطر نشان کرد: برای اثربخشی و خدمات رسانی بهتر در مناطق سیل زده باید کمک های ارسالی تجمیع و بصورت واحد بین تمامی مردم آسیب دیده توزیع شود.  استاندار زنجان گفت: زنجان بعنوان استان معین در امدادرسانی به هموطنان آسیب دیده از سیل اخیر شهرستان شادگان استان خوزستان انتخاب شده است. فتح اله حقیقی در جلسه اضطراری شورای پدافند غیرعامل استان، بر ضرورت حفظ وحدت رویه در امدادرسانی به آسیب دیدگان سیل اخیر تاکید و خاطر نشان کرد: برای اثربخشی و خدمات رسانی بهتر در مناطق سیل زده باید کمک های ارسالی تجمیع و بصورت واحد بین تمامی مردم آسیب دیده توزیع شود. وی سپاه پاسداران استان زنجان را دستگاه متولی تجمیع تمامی کمک های مردمی ارسالی به شادگان عنوان کرد و گفت: تمامی دستگاه های اجرایی باید پس از جمع آوری کمک های مردمی، آن ها را در اختیار سپاه قرار دهند. مقام عالی استان ابراز امیدواری کرد: با همکاری فرمانداران و تمامی مدیران استان بتوان کمک های مورد نیاز مردم سیل زده بویژه در شادگان را به نحو احسن و در زمان مورد نیاز آنها را تامین کرد. 

منبع خبر : سایت خبری شعار سال


Histats.com START (standard) Histats.com END