آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۹۶۴۸
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۶
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید فشردگی بازی‌های لیگ، کار تیمش را در لیگ قهرمانان آسیا سخت کرده است.
به گزارش فیدوس: مدافع تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید فشردگی بازی‌های لیگ، کار تیمش را در لیگ قهرمانان آسیا سخت کرده است.

مهدی شیری درباره وضعیت این روزهای پرسپولیس اظهار کرد: وضعیت بسیار خوبی داریم و طی هفته‌های اخیر با تیم‌های قدرتمندی بازی داشتیم. ذوب‌آهن که تیم بسیار خوبی است و سپاهان هم که از شانس‌های قهرمانی محسوب می‌شود. ما می‌توانستیم در هر دو بازی به پیروزی برسیم اما فشردگی بازی‌ها کار را برای ما بسیار سخت کرده بود. البته من به بازیکنانمان خسته نباشید می‌گویم چرا که واقعاً با جان و دل بازی کردند تا پرسپولیس بهترین عملکرد را داشته باشد. ما با این شرایط سخت کار می‌کنیم تا ان‌شاءالله بتوانیم با کسب سومین قهرمانی، باعث خوشحالی هواداران بشویم.

وی افزود: واقعاً فشردگی لیگ کار را سخت کرده است. تیم ما نماینده ایران در آسیاست اما وقتی سازمان لیگ توجه‌ای به این مساله ندارد ما نمی‌توانیم کاری کنیم. اگر بازی‌های ما فشرده نبود می‌توانستیم با انرژی بیشتری در لیگ قهرمان آسیا بازی کنیم اما متأسفانه کسی به ما کمک نمی‌کند و همه به دنبال اذیت کردن ما هستند. همین امر باعث شده در دیدار برگشت برابر الاهلی واقعاً خسته باشیم به طوری که در نیمه دوم بازیکنان ما حتی نمی‌توانستند به خوبی بدوند.

شیری در ادامه درباره کسب نتیجه تساوی مقابل نمایندگان اصفهان اظهار کرد: ذوب‌آهن تیم قدرتمندی است که مقابل تیم‌های مدعی عملکرد بسیار خوبی داشته است. سپاهان هم که از مدعیان قهرمانی به شمار می‌رود. من فکر می‌کنم ما مقابل هر دو نماینده اصفهان عملکرد بسیار خوبی داشتیم.

وی درباره حواشی ایجاد شده در دیدار پرسپولیس برابر سپاهان در ورزشگاه آزادی هم گفت: بازی‌های بزرگ همیشه حاشیه دارند اما واقعاً جای تأسف است که در این بازی اتفاقاتی رخ داد که باعث مصدومیت چند نفر شد. از هواداران خودمان می‌خواهم از خودشان مراقبت کنند چرا که واقعاً ارزش ندارد اتفاق ناگواری برای یک نفر رخ دهد. البته شنیده‌ام یک نفر هم فوت شده که من این موضوع را نیز به خانواده‌شان تسلیت می‌گویم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس به بازی این هفته تیمش برابر تراکتورسازی در تبریز اشاره کرد و گفت: واقعاً امنیت جانی نداریم. تراکتوری‌ها تماشاگران پرشوری دارند اما نباید شاهد اتفاقاتی باشیم که باعث مصدومیت چند نفر شود. مردم به ورزشگاه می‌آیند که از فوتبال لذت ببرند. ما نگران بازی در تبریز هستیم و باید همه شرایط برای امنیت بازی مهیا باشد و امیدوارم وضعیت به گونه‌ای باشد که تماشاگران با آرامش بازی را تماشا کنند.

او در پاسخ به این سوال که با توجه به شرایط جدول و اختلاف امتیاز پرسپولیس با رقبا چقدر برای تیمش شانس قهرمانی قائل است گفت: ما تا آخرین بازی برای برد تلاش می‌کنیم و اینگونه نیست که از الان خودمان را قهرمان بدانیم. ما واقعاً کاری به نتایج سایر رقبا نداریم و فقط کار خودمان را پیش می‌بریم.

شیری درباره اظهارات سید جلال حسینی مبنی بر اینکه پرسپولیس دشمنان زیادی دارد، گفت: سید جلال حسینی از بزرگان فوتبال ماست که سال‌هاست برای تیم ملی و پرسپولیس زحمت کشیده و تجارب زیادی دارد و قطعاً اگر اظهار نظری می‌کند، از مسائل خبر دارد و به مسئولان تذکر می‌دهد.
منبع: خبرآنلاین
Histats.com START (standard) Histats.com END