آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۹۶۴۶
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳
بازار سکه و طلا در نخستین روز هفته دوم اردیبهشت همچنان با نوسان جزیی نرخ ها مواجه است به طوری که در مقایسه با روز پنجشنبه گذشته حداقل ۵هزار تومان بر نرخ سکه طرح جدید افزوده شد و سکه همچنان پشت درهای ۵میلیون تومانی ایستاده است.
به گزارش فیدوس: رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: امروز در بازارهای جهانی هر اونس طلا ۱۲۸۶ دلار و ۳۰ سنت قیمت گذاری شده است. 

ابراهیم محمدولی با بیان این مطلب افزود: هر مثقال طلای ۱۷عیار یک میلیون و ۹۱۲ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸عیار ۴۴۱هزار و ۵۰۰ تومان معامله می شود. 

قیمت سکه و طلا ۷ اردیبهشت 

وی تصریح کرد: امروز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴میلیون و ۷۵۰هزار تومان،‌هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴میلیون و ۹۰۵ هزار تومان، نیم سکه ۲میلیون و ۷۵۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان و سکه های گرمی نیز ۹۶۰هزار تومان فروخته می شود. 

محمدولی بیان کرد: با توجه به نرخ های امروز بایدذ گفت حباب سکه معادل رقم ۴۳۰ تا ۴۵۰ هزار تومان است. 

وی درباره وضعیت عرضه و تقاضا در بازار توضیح داد:‌ میزان عرضه بسیار خوب است اما متاسفانه تقاضا به کمترین میزان خود رسیده به طوری که به جرات می توان گفت میزان فروش واحدهای صنفی طلافروشی صفر است. 

وی عنوان کرد: در بازارهای جهانی هر اونس نقره ۱۵دلار و ۲۰ سنت، هر اونس پلاتین ۹۰۲ دلار، هر اونس پالادیوم هم ۱۴۶۹دلار معامله می شود. 

گفتنی است روز پنجشنبه( ۵ اردیبهشت) هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴میلیون و ۹۰۰هزار تومان قیمت خورده بود. 

این در حالی است که نرخ سکه های تمام بهار آزادی طرح قدیم، نیم سکه و ربع سکه قیمت هایی همانند امروز داشته اند البته نرخ سکه های گرمی در آخرین روز کاری هفته پیش معادل ۹۵۵هزار تومان بوده که امروز ۵هزار تومان بر آن افزوده شده و به ۹۶۰ هزار تومان افزایش یافته است.  
منبع: مهر
Histats.com START (standard) Histats.com END