آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۹۶۱۸
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸
سرپرست فرمانداری خرمشهر گفت: عملیات تقویت و مهار سیلاب جاری به سمت این شهرستان در سرراهی حسینیه به سمت کانال المهدی با کمک نیروهای جهادی خرمشهر در حال انجام است.
به گزار ش فیدوس:سرپرست فرمانداری خرمشهر گفت: عملیات تقویت و مهار سیلاب جاری به سمت این شهرستان در سرراهی حسینیه به سمت کانال المهدی با کمک نیروهای جهادی خرمشهر در حال انجام است.

کورش مودت سرپرست فرمانداری خرمشهر روز پنجشنبه گفت: با توجه به فراخوان داده شده تاکنون ۴۰۰ نفر از نیرو‌های مردمی و بسیج خرمشهر برای احداث سیل بند به سه راهی حسینیه اعزام شدند و تاکنون ۱۸ کیلومتر سیل بند با کیسه‌های خاک و پلاستیک احداث شد.

وی در ادامه افزود: به منظور جلوگیری از فرسایش سیل بند خاکی بنا شده بیش از ۲۰ هزار کیسه برای احداث سیل بند در منطقه شهدای شیمیایی بهبهان و سه راهی حسینیه ارسال شده است.

سرپرست فرمانداری خرمشهرگفت: به منظور جلوگیری از پیش روی آب نیرو‌های جهادی و مردمی به صورت ۲۴ ساعته در این منطقه در تلاش هستند تا جریان آب به سمت کانال المهدی و دژ جمهوری هدایت شود.

مودت افزود: در حال حاضر بیش از هشت دستگاه بیل مکانیکی و کمپرسی برای تقویت سیل بند‌ها در سه راهی حسینیه مشغول به کار هستند.

وی در ادامه گفت: علاوه بر این در یادمان شهدای شیمیایی بهبهان در ورودی خرمشهر نیز بیش از ۱۲ کیلومتر سیل بند احداث شد و شماری از نیرو‌های جهادی در حال تقویت سیل بند‌های احداثی هستند.
Histats.com START (standard) Histats.com END