آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۹۵۶۴
تاریخ انتشار: ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳
مهاجم کروات پرسپولیس در آستانه جدایی از جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ قرار دارد.
به گزارش فیدوس: ماریو بودیمیر که به دلیل مصدومیت نتوانسته است پرسپولیس را در بازی‌های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا همراهی کند تصمیم گرفت به کرواسی باز گردد تا ادامه درمان خود را در کنار خانواده‌اش دنبال کند.

مهاجم کروات پرسپولیس که در نقل و انتقالات زمستانی فصل جاری لیگ برتر با قرارداد کوتاه مدت شش ماهه به جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ اضافه شد تنها توانست یک گل برای این تیم در لیگ قهرمانان آسیا مقابل پاختاکور ازبکستان بزند.

آمار ضعیف بودیمیر در امر گلزنی باعث شد تا منتقدان برانکو ایوانکوویچ خرید او را زیر سوال ببرند.

مهاجم بلند قامت پرسپولیس بر خلاف اینکه در گلزنی موفق نبوده است اما آمار پاس‌های صحیح بالایی دارد. او در ۵۰۴ دقیقه‌ای که در لیگ برتر برای پرسپولیس بازی کرده است بیشتر از ۸۰ درصد پاس‌هایش را به مقصد رسانده است.

بودیمیر که در لیگ برتر هیچ گلی به ثمر نرسانده است موفق شد تنها یک گل با پیراهن پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا به پاختاکور ازبکستان بزند تا بسیاری از کارشناسان منتظر ادامه درخشش او در این بازی‌ها شوند. اتفاقی که هرگز توسط بودیمیر تحقق پیدا نکرد تا کارشناسان فوتبالی، مهاجم کروات سرخپوشان را یکی از خریدهای ناکام برانکو نام‌گذاری کنند.

این بازیکن در حالی برای معالجه خود به کرواسی باز می‌گردد که صحبت‌های ضد و نقیضی در خصوص ماندن او در کشورش و عدم بازگشت به تهران به گوش می‌رسد.

بودیمیر که از عقب افتادن مطالباتش گله دارد بعید نیست دیگر به تهران باز نگردد تا خداحافظی زودهنگامی را با پرسپولیسی‌ها داشته باشد.
منبع: مهر
Histats.com START (standard) Histats.com END