آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۹۵۳۷
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۸
مکی یازع چهارشنبه اظهارداشت:مواکب استان های مشهد، اراک و فاطمیون در حال خدمت رسانی به سیل زدگان هستند و مواکب استان های فارس، زنجان و قم نیز در حال آماده سازی موکب های خود برای ارائه خدمات به مردم سیل زده شادگان می باشند.
به گزارش فیدوس: مکی یازع چهارشنبه اظهارداشت:مواکب استان های مشهد، اراک و فاطمیون در حال خدمت رسانی به سیل زدگان هستند و مواکب استان های فارس، زنجان و قم نیز در حال آماده سازی موکب های خود برای ارائه خدمات به مردم سیل زده شادگان می باشند.
وی به اسکان بخشی از سیل زگان شادگان در اردوگاه پیامبراعظم آبادان اشاره کرد و افزود:به مواکب شهرستان بندرماهشهر ماموریت داده شده تا غذای مورد نیاز این افراد را تامین و در اختیار آنها قرار دهد.
یازع از ارسال یک هزار و ۳۰۰ بسته آذوقه و اقلام مورد نیاز سیل زدگان از سوی مواکب استان بوشهر خبر داد و اقلام ضروری مورد نیاز سیل زدگان را پشه بند و اقلام بهداشتی عنوان کرد و افزود:با توجه به آغاز گرما در منطقه ارسال وسایل سرمایشی برای سیل زدگان بیشتر احساس می شود.
مسئول هماهنگی موکب های شهرهای آبادان، خرمشهر و شادگان به در پیش بودن ماه مبارک رمضان و لزوم تامین غذای سیل زدگان شادگان تا عادی شدن وضعیت در مناطق سیل زده این شهرستان اشاره کرد و گفت:موکب آبادان، خرمشهر و شادگان برای تامین وعده غذایی افطار و سحری اعلام آمادگی کرده اند.
به گزارش ایرنا ۳۰ روستای بخش مرکزی و خنافره شادگان متاثر از سیل می باشند.
طغیان رودخانه های کرخه ، دز و کارون تاکنون سبب آبگرفتگی بیش از ۲۷۰ روستا و بیش از یکصد هزار هکتار از زمین های کشاورزی در خوزستان شده است.
Histats.com START (standard) Histats.com END