آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۹۵۳۶
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۷
مدیرکل کمیته امداد استان فارس از اعزام ۲۰ کامیون کمک‌های مردمی به ارزش یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به مناطق سیل زده استان خوزستان خبر داد.
به گزارش فیدوس: محمد بذرافشان عصر امروز در مراسم اعزام 20 کامیون کمک‌های مردمی کمیته امداد استان فارس به مناطق سیل‌زده استان خوزستان اظهار داشت: از ابتدای وقوع سیل در کشور تا به امروز 30 محموله کمک‌های مردم خیراندیش استان فارس به ارزش 6 میلیارد و 700 میلیون تومان به استان‌های گلستان، لرستان و خوزستان ارسال شده است.

وی با بیان اینکه 30 محموله شامل لوازم ضروری زندگی مثل یخچال، فرش، پتو، البسه، مواد خوراکی، مواد شوینده و بهداشتی بوده است، افزود: امروز نیز 20  کامیون حامل کمک‌های مردم نوع‌دوست فارس به ارش یک میلیارد و 400 میلیون تومان به استان خوزستان اعزام می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان فارس با بیان اینکه این کمک‌ها در یک حرکت انقلابی ظرف دو روز جمع‌آوری شده است، عنوان کرد: براساس نیازسنجی که در بین سیل‌زدگان استان خوزستان انجام شده  این 20 محموله شامل اقلامی مانند پتو، کلمن، مواد خوراکی، شوینده و مواد بهداشتی است.

وی اعلام کرد: ظرف چند روز آینده نیز یک محموله یک میلیارد تومانی شامل فرش و یخچل به استان خوزستان ارسال می‌شود.
بذرافشان با بیان اینکه بازسازی منازل مددجویان منطقه سعدی شروع شده و تاکنون عملیات مرمت و بازسازی 13 واحد آغاز شده است، ابراز امیدواری کرد که ظرف 3 ماه آینده منازل این منطقه از شیراز بازسازی شود. 
منبع: تسنیم
Histats.com START (standard) Histats.com END