آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۹۴۸۲
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۳
فرمانده سپاه خرمشهر از جوانان این شهر خواست تا برای کمک به تقویت خاکریز تازه احداث شده در سه راه حسینیه این شهر حضور پیدا کنند.
 به گزارش فیدوس: فرمانده سپاه خرمشهر از جوانان این شهر خواست تا برای کمک به تقویت خاکریز تازه احداث شده در سه راه حسینیه این شهر حضور پیدا کنند.

سرگرد علیرضا خردمند با قدردانی از تمامی تلاش‌های انجام شده توسط نیروهای مختلف اعم از قرارگاه کربلا و سپاه که در تمامی شرایط پای کار بودند، اظهار کرد: برای کمک به تقویت خاکریز تازه احداث شده در سه راهی حسینیه خرمشهر نیاز به حضور جوانان خرمشهری داریم تا به عنوان مدافعان شهر در این منطقه حاضر شوند.

وی افزود: قصد داریم تا با کمک جوانان خرمشهری و قرار دادن پلاستیک و گونی حاوی خاک در کنار این خاکریز از نفوذ سیلاب به شهر جلوگیری کنیم.

فرمانده سپاه خرمشهر تصریح کرد: عصر امروز سه شنبه منتظر حضور جوانان فهیم و پرشور خرمشهری هستیم تا با شرکت خودشان در این فعالیت جهادی از ورود سیلاب به شهر جلوگیری کنند.
 به منظور جلوگیری از نفوذ روان آب‌ها به خرمشهر، سپاه خرمشهر با همکاری قرارگاه کربلا ۱۵ کیلومتر خاکریز را در سه راهی حسینیه خرمشهر ایجاد کردند.
منبع: مهر
Histats.com START (standard) Histats.com END