آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۹۴۷۵
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۹
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی خرمشهر از قطع برداشت آب غدیر در مناطق روستایی تحت پوشش تاسیسات شهید منصوری به دلیل انجام تعمیرات در خط لوله آبرسانی غدیر خبر داد.
به گزارش فیدوس: مدیر امور آب و فاضلاب روستایی خرمشهر از قطع برداشت آب غدیر در مناطق روستایی تحت پوشش تاسیسات شهید منصوری به دلیل انجام تعمیرات در خط لوله آبرسانی غدیر خبر داد.

حسین عسکری مجد با اشاره به برداشت آب از کارون گفت: با توجه به ادامه قطعی آب طرح غدیر برای جبران کمبود و جلوگیری از عدم دسترسی مردم به آب مورد نیازشان برداشت آب از کارون به عنوان جایگزین آب طرح غدیر در این مقطع انجام می‌شود.

به گفته وی، ای. سی آب کارون به دلیل وجود سیلاب‌ها بالاست و از همین رو انجام سریع تعمیرات در خطوط لوله طرح غدیر امری ضروری است.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی خرمشهر با بیان اینکه میزان ورودی آب غدیر به تأسیسات آبرسانی روستایی این شهرستان ۲۰۰ متر مکعب در ساعت است، افزود: بنا بر اعلام زمان انجام عملیات تعمیر شکستگی خط آبرسانی غدیر تا اواخر روز سه شنبه، روستاهای بهره بردار از تأسیسات آبرسانی شهید منصوری خرمشهر شامل ام الخرجین، کفیشه، مملحه علیا، مملحه سفلی، ام السواد و ام نوشه تا زمان یاد شده، از آب طرح غدیر بی نصیب هستند.
منبع: مهر
Histats.com START (standard) Histats.com END