آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۹۴۵۷
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰
معاون مشترکت‌های مردمی ستاد بازسازی عتبات با اشاره به کمک‌های مردم عراق از سیل‌زدگان کشور گفت: ۲۰۰ وانت از کمک‌های مردم عراق وارد کشور و بین مردم سیل‌زده خوزستان توزیع شد.
به گزارش فیدوس: یوسف افضلی، معاون هماهنگی و مشارکت‌های مردمی ستاد بازسازی عتبات با اشاره به ادامه روند کمک به مردم سیل‌زده کشور اظهار داشت: پس از درخواست سردار قاسم سلیمانی برای کمک به مردم سیل‌زده، ستاد بازسازی عتبات وارد عمل شد.

وی به حمایت جنبش‌های مردمی عراق برای امدادرسانی به مردم سیل‌زده ایران اشاره و خاطر نشان کرد: نیروهای النجبا‌ عراق برای کمک‌به مردم سیل‌زده ایران فراخوان داد و‌ اقدام به جمع‌آوری کمک‌های مردمی کرد. پس از آن نیروهای حشدالشعبی نیز وارد عمل شدند که در نهایت بخشی از کمک‌های مردم عراق از مرزهای ایلام‌و‌شلمچه وارد کشور شد.

افضلی با بیان اینکه کمک‌های مردمی عراق به سیل‌زدگان بیش از ۲۰۰ وانت بود، افزود: این کمک‌ها از مرز شلمچه وارد ‌خوزستان شد‌ و و‌نیروهای مردمی عراق پس از رسیدن به مناطق سیل‌زده تجهیزات را بین‌مردم ‌تقسیم کردند.

وی‌با اشاره به اینکه ستاد بازسازی عتبات فعالیت‌های خود‌در مناطق سیل‌زده ادامه می‌دهد، خاطر نشان کرد: موکب‌های اربعین همچنان در شهرهای سیل زده در حال خدمت‌رسانی هستند و قرار است تا یک ماه این فعالیت‌ها ادامه داشته باشد و مردم نیز می‌توانند با شماره گیری کد دستوری *۲۳۳# کمک‌های نقدی خود را به دست ما برسانند.
منبع: فارس

Histats.com START (standard) Histats.com END