آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۹۴۰۱
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱
فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: در زمینه برقراری نظم و امنیت در محل اسکان اضطراری سیل‌زدگان، تاکنون کمترین مشکلی در این زمینه نداشته‌ایم.
به گزارش فیدوس: سردار حیدر عباس‌زاده در حاشیه مراسم جشن ازدواج زوج سیل‌زده که در اسکان اضطراری شهید هاشمی اهواز برگزار شد، با اشاره به این مراسم، اظهار داشت: این مراسم با همکاری و همیاری سپاه، بسیج، نیروی انتظامی و سایر اعضا برگزار شده است.

وی بیان کرد: برگزاری اینگونه مراسم‌ها به معنی آن است که با تلاش و کوشش مسئولان بخش‌های مختلف زندگی حالت عادی به مردم استان خوزستان باز می‌گردد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان خاطرنشان کرد: موکب شهدای نیروی انتظامی هدایایی برای جشن ازدوج این زوج سیل‌زده تهیه کرده و به آنها اهدا کرده است.

وی گفت: نیروی انتظامی استان خوزستان با آغاز حادثه سیل با تمام توان و امکانات، 6 گردان از یگان ویژه کمک گرفته شد و نیروهای مسلح در کنار همه دستگاه‌های امدادی، در تمامی نقاط علاوه بر کمک‌رسانی به سیل‌زدگان به وظایف خود مبنی بر تأمین نظم و امنیت انجام دادند.

سردار عباس‌زاده ادامه داد: 13 شهرستان استان در معرض سیل بودند و در کلیه روستاهای تخلیه شده یا در معرض تخلیه نیروی ثابت وجود دارد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان با اشاره به برقراری نظم و امنیت در محل اسکان اضطراری سیل‌زدگان، اظهار داشت: تاکنون کمترین حادثه‌ای در این زمینه نداشته‌ایم. نیروی انتظامی برنامه‌ریزی کرده در همه شهرستان‌ها به ویژه شهرستان‌های سیل‌زده کمک‌رسانی گسترده دارند.

وی خاطرنشان کرد: سیل‌بندهایی وجود دارد که نیروی انتظامی باید حضور داشته باشد تا مورد تعرض قرار نگیرد و نیروی انتظامی پا به پای همه دستگاه‌های اجرایی خدمات‌ ارزشمندی را ارائه کرده است.
منبع: مهر
Histats.com START (standard) Histats.com END