آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۹۳۶۹
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰
فرمانده انتظامی استان خوزستان از استقرار گشت های ثابت و سیار پلیس در مناطق سیل زده استان و نیز شهرستان شادگان برای برقراری نظم و امنیت خبر داد.
 به گزارش فیدوس: فرمانده انتظامی استان خوزستان از استقرار گشت های ثابت و سیار پلیس در مناطق سیل زده استان و نیز شهرستان شادگان برای برقراری نظم و امنیت خبر داد.
سردار حیدر عباس زاده شامگاه شنبه در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده شهرستان شادگان، اظهار کرد: نیروی انتظامی در کنار همه یگان‌های امدادی و خدماتی نیروهای مسلح اعم از سپاه، بسیج، ارتش و مردم، حضور فعال دارند که علاوه بر کمک رسانی به سیل زدگان در راستای وظایف ذاتی خود همانا تأمین نظم و امنیت تلاش وافری انجام داده‌اند.

وی افزود: نیروی انتظامی از ابتدای حادثه سیل در شهرستان شادگان با نیروی موجود و ۲ گروهان یگان ویژه کمکی از ناجا، تلاش‌های ویژه ای برای تأمین نظم، امنیت و خدمت رسانی به مردم این شهر داشته‌اند که در این ارتباط رضایتمندی مردم خوب بوده است.

سردار عباس زاده با بیان اینکه بر اثر سیل، ۴ روستای این شهرستان عملاً تخلیه شده‌اند، اذعان کرد: برای تأمین نظم و امنیت این روستاها، علاوه بر استقرار نیروی پلیس، گشت‌های انتظامی نیز به صورت مستمر اقدام به گشت زنی می‌کنند.

وی بیان کرد: در هر نقطه از استان که روستایی در حال تخلیه هستند و یا تخلیه شدند و همچنین اردوگاه‌های اسکان اضطراری سیل زدگان؛ از سوی نیروی انتظامی و نیز با تلاش همکاران، همکاری و همراهی خود مردم مراقبت و محافظت ویژه می‌شوند که به لطف خداوند متعال هیچ حادثه‌ای در حوزه امنیت عمومی در سطح استان گزارش نشده است.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در پایان خاطرنشان کرد: با درایت و تدبیر فرماندهی انتظامی شهرستان شادگان به حمدالله اوضاع تحت کنترل است و مشکل خاصی وجود ندارد؛ همچنین طبق نظرسنجی‌های صورت گرفته مردم از اقدامات فرماندهی شهرستان شادگان در بحث تأمین امنیت و نیز ارائه خدمات مردم یاری به آنان، رضایتمندی خوبی دارند.
منبع: مهر
Histats.com START (standard) Histats.com END