آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۹۳۴۷
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۴
فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از دستگیری سارق مسلح و کشف سلاح جنگی در آبادان خبر داد.
 به گزارش فیدوس: فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از دستگیری سارق مسلح و کشف سلاح جنگی در آبادان خبر داد.

سرهنگ سید محسن تقی زاده با بیان اینکه شخصی با در دست داشتن یک قبضه سلاح کلاشینکف اقدام به چند فقره سرقت منزل کرده و از صحنه متواری شده، گفت: سارق در هنگام برگشت به مخفیگاه خود پس اقدام به زورگیری و سرقت یک دستگاه گوشی موبایل از عابری پیاده خطاب به مالباخته می‌گوید حال برو به مامورها بگو بیایند و من را بگیرند و از صحنه متواری می‌شود.

وی افزود: پس از بروز این اتفاق به طور سریع موضوع به شکل ویژه در دستور کار این فرماندهی قرار گرفت.

تقی‌زاده اظهار کرد: تیم مبارزه با سرقت این فرماندهی، تحقیقات شبانه روزی خود را به صورت میدانی و اطلاعاتی به منظور شناسایی سارق آغاز کرد که در نهایت با کمک مأموران کلانتری ۱۶ امیرکبیر محل اختفای سارق مسلح شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی در ساعت چهار صبح امروز طی یک عملیات ضربتی متهم درحالی که در خواب به سر می‌برد، دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان تصریح کرد: از منزل متهم تعداد یک قبضه سلاح جنگی کلاش به همراه ۲۰ فشنگ جنگی کشف و ضبط شد.

سرهنگ تقی زاده یادآور شد: متهم دستگیر شده در بازجویی‌های پلیسی به ۱۰ فقره سرقت که سه فقره آن مسلحانه بوده اعتراف کرده که پس از بازسازی صحنه و شناسایی مالباختگان و انجام تحقیقات تکمیلی وی برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده نیروی انتظامی آبادان با تاکید بر اینکه آرامش و آسایش مردم آبادان خط قرمز ما است، گفت: از شهروندان آبادانی می‌خواهیم تا در صورت مشاهده تردد افراد مشکوک آن‌هم با موتور و یا دیگر وسایل نقلیه موضوع را به طور سریع از طریق شماره تلفن فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.
منبع: مهر
برچسب ها: سارق ، آبادان ، فیدوس
Histats.com START (standard) Histats.com END