آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۹۲۹۸
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۰
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت:بارندگی‌هایی که از روز گذشته در استان آغاز شده منجر به مسدود شدن محورهای جدید نشده است.

به گزارش فیدوس: غلامعباس بهرامی نیا اظهار داشت: بارندگی‌هایی که از روز گذشته در استان آغاز شده و در برخی مناطق همچنان ادامه دارد، منجر به مسدود شدن محورهای جدید نشده است.

وی با بیان اینکه 21 محور روستایی همچنان مسدود است، افزود: در محور اهواز ـ آبادان و بالاعکس به دلیل بالا بودن سطح آب، همچنان مسدود است.

بیشتر بخوانید
جاده ترانزیتی پلدختر- رومشکان و اسلام‌آباد مسدود است

راه ارتباطی 6 روستای کهگیلویه و بویراحمد همچنان مسدود است

28 جاده کشور امروز مسدود است

مدیرکل راهداری و حمل و  نقل جاده‌ای خوزستان  محور آبادان به ماهشهر را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: این محور تا کنون با مشکلی مواجه نبوده و تردد در آن در حال انجام است؛ نیروهای راهداری و حمل و نقل جاده ای و پلیس راه استان در محور حضور دارند تا در صورت بروز مشکل، نسبت به رفع آن اقدام کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان ادامه داد: در کمربندی شرق اهواز نیز به دلیل بالا آمدن آب و هم تراز شدن با سطح جاده، نیروهای راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در حال احداث سیل بند خاکی هستند تا از ورود آب به جاده جلوگیری به عمل آید و تردد در این محور نیز تداوم داشته باشد.
منبع: ایرنا
Histats.com START (standard) Histats.com END