آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۹۲۹۲
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳
نماینده مردم شادگان در مجلس با بیان این‌که سیلاب نباید بهانه‌ای برای انتقال آب خوزستان باشد، گفت: نسبت به انتقال آب نگران و این امر را بدتر از سیلاب می‌دانیم.
به گزارش فیدوس: حجت‌الاسلام والمسلمین مجید ناصری‌نژاد در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران خوزستان که با حضور رئیس قوه قضائیه در اهواز برگزار شد، اظهار داشت: فاجعه وحشتناک ناشی از سیل مردم خوزستان را گرفتار خود کرده است.

وی با اشاره به این‌که مردم همه چیز خود را از دست داده‌اند، بیان کرد: شاید در آینده میزان دقیق خسارت‌ها تعیین شود اما سیل اخیر از نظر سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و دیگر ابعاد بار سنگینی بر کشور وارد کرد.

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که سال گذشته مردم براثر خشکسالی کشت نکردند، ادامه داد: سال جاری نیز با دریافت وام یا شکل دیگر کشت کردند که در نهایت همه چیز خود را از دست داد‌ه‌اند و در آب زندگی می‌کنند.

وی با اشاره به ایستادگی تمام قد مسئولان خوزستان برای مهار سیل، گفت: درخواست ما تحقیق و پیگیری پیرامون وقوع سیل است و در این زمینه عوامل قضائی موظف به شناسایی مقصران و برخورد با آنها شوند.

بیشتر بخوانید
4 اردوگاه موقت توسط سپاه ثارالله استان کرمان در حمیدیه اهواز راه‌اندازی شد

وقوع پدیده گرد و خاک در خوزستان؛ غلظت گرد و غبار در اهواز به بیش از حد مجاز رسید

اهواز|اقدامات نیروهای مسلح نمایشی عظیم از همدلی و ایثار به سیل‌زدگان است

ناصری‌نژاد خاطرنشان کرد: رئیس قوه قضائیه همواره تأکید می‌کنند که بیان فساد نمی‌تواند مشکل مردم را حل کند و باید با آن مبارزه کرد که خواسته مردم تحقیق این امر است.

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که سیلاب نباید بهانه‌ای برای انتقال آب خوزستان باشد، گفت: نسبت به انتقال آب نگران و این امر را بدتر از سیلاب می‌دانیم. برخی نباید از این فرصت سوء استفاده و به سدسازی اقدام کنند.

وی سدسازی جدید را به ضرر استان خوزستان برشمرد و خاطرنشان کرد: این سدسازی آینده خوزستان را تهدید می‌کند و نباید گرفتاری دیگری به خوزستان تحمیل شود.
منبع: تسنیم
Histats.com START (standard) Histats.com END