آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۹۲۷۳
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۰
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با بیان اینکه بارندگی های روز گذشته انسداد محور جدیدی در استان را در پی نداشته است، از احداث سیل بندخاکی در محور کمربندی شرق اهواز خبر داد.
به گزارش فیدوس: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با بیان اینکه بارندگی های روز گذشته انسداد محور جدیدی در استان را در پی نداشته است، از احداث سیل بندخاکی در محور کمربندی شرق اهواز خبر داد.
 غلامعباس بهرامی نیا ظهر امروز جمعه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: بارندگی‌هایی که از روز گذشته در استان آغاز شده و در برخی مناطق همچنان ادامه دارد، منجر به مسدود شدن محورهای جدید نشده است.

وی از مسدود بودن ۲۱ محور روستایی خبر داد و افزود: محور اهواز-آبادان و بالعکس به دلیل بالا بودن سطح آب، همچنان مسدود است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان با اشاره به شرایط محور آبادان به خرمشهر، گفت: این محور تا کنون با مشکلی مواجه نبوده و تردد در آن در حال انجام است؛ نیروهای راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و پلیس راه استان در محور حضور دارند تا در صورت بروز مشکل، نسبت به رفع آن اقدام کنند.

بهرامی نیا تأکید کرد: با فروکش کردن آب در محورهای مسدود شده، کار ترمیم و بازسازی این محورها آغاز خواهد شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان ادامه داد: در کمربندی شرق اهواز نیز به دلیل بالا آمدن آب و هم تراز شدن با سطح جاده، نیروهای راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در حال احداث سیل بند خاکی هستند تا از ورود آب به جاده جلوگیری به عمل آید و تردد در این محور نیز تداوم داشته باشد.
منبع: مهر
Histats.com START (standard) Histats.com END