آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۹۲۶۳
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
رئیس هیئت‌ مدیره باشگاه پرسپولیس در مصاحبه‌ای طعنه‌آمیز عنوان کرد که همه موفقیت‌های پرسپولیس به خاطر یک نفر (برانکو) نیست و... صحبتی که واکنش دسته‌جمعی شاگردان برانکو را علیه کاشانی به دنبال داشت.
به گزارش فیدوس: رئیس هیئت‌ مدیره باشگاه پرسپولیس در مصاحبه‌ای طعنه‌آمیز عنوان کرد که همه موفقیت‌های پرسپولیس به خاطر یک نفر (برانکو) نیست و... صحبتی که واکنش دسته‌جمعی شاگردان برانکو را علیه کاشانی به دنبال داشت. در این میان خود برانکو سعی کرد این حاشیه جدید را شعله‌ور نکند و جواب محترمانه‌ای به رئیس هیئت‌مدیره باشگاه پرسپولیس داد. جالب آن‌که پس از اتفاقات اخیر اعضای هیئت‌مدیره باشگاه پرسپولیس که ریاست آن هم بر عهده جعفر کاشانی است تشکیل جلسه داده و در خصوص نحوه ادامه همکاری با سرمربی کروات به بحث و تبادل نظر پرداختند. در این نشست موضوع تمدید قرارداد با برانکو ایوانکوویچ و ادامه همکاری با او در باشگاه پرسپولیس از سوی هیئت‌مدیره این باشگاه مصوب شد. 


عملکرد درخشان برانکو ایوانکوویچ در چهار سال گذشته در تیم پرسپولیس باعث شده هواداران این تیم خواهان ادامه همکاری با این مربی کروات در سال‌های آینده باشند. این در حالی است که برانکو به‌جز فصل فعلی، یک فصل دیگر هم با پرسپولیس قرارداد دارد و در صورتی که اتفاق خاصی رخ ندهد، این مربی کروات فصل آینده هم سرمربی پرسپولیس خواهد بود. به دلیل عملکرد مناسب و شرایط تیم پرسپولیس و رضایتمندی‌ای که از عملکرد برانکو وجود دارد، اعضای هیئت‌مدیره این باشگاه در جلسه‌شان تمدید قرارداد با برانکو را مصوب کردند. قرار است ابتدا مطالبات برانکو پرداخت شود و سپس موضوع تمدید قرارداد در دستور کار مسئولان باشگاه قرار خواهد گرفت. البته خود برانکو چندی پیش عنوان کرده بود که کسی از آینده‌اش خبر نداشته و معلوم نیست فصل آینده چه اتفاقی خواهد افتاد!
منبع: مهر
برچسب ها: پرسپولیس ، برانکو ، فیدوس
Histats.com START (standard) Histats.com END