آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۹۲۵۶
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۸
فرماندار بندر ماهشهر گفت: با بسیج امکانات برای لایروبی دهانه پل های جاده بندرامام - آبادان سیلاب جاری شده در این مسیر کاملا تحت کنترل است.
به گزارش فیدوس: فرماندار بندر ماهشهر گفت: با بسیج امکانات برای لایروبی دهانه پل های جاده بندرامام - آبادان سیلاب جاری شده در این مسیر کاملا تحت کنترل است.
محسن بیرانوند اظهار داشت: از روز چهارشنبه کار لایروبی دهانه پل های مسیر جاده بندر امام - آبادان به منظور هدایت آب جاری شده از تالاب به سمت دشت و تخلیه آب این جاده آغاز شد، استاندار خوزستان و هیئت همراه نیز طی بازدید از این جاده در جریان روند انجام این پروژه قرار گرفتند.
وی افزود: برای لایروبی دهانه پل های مسیر جاده بندر امام - آبادان سه دستگاه بیل مکانیکی از شهرداری های شهرستان بندرماهشهر مستقر شده و تاکنون عملیات به خوبی در حال انجام است و آب به سمت دشت جاری شد و به دلیل شیب جاده خطر سیلاب این مسیر را تهدید نمی کند.
فرماندار بندرماهشهر در ادامه خاطرنشان کرد: شهرداری های شهرستان بندرماهشهر و سایر دستگاه های عملیاتی این شهرستان به عنوان معین شادگان در جاده های منتهی به شادگان و روستاهای اطراف آن از روز اول جاری شدن سیلاب در حال امدادرسانی هستند.
بیرانوند اضافه کرد: تا به حال از تمام توان دستگاه های عملیاتی شهرستان بندرماهشهر به ویژه شرکت های پتروشیمی برای کمک به مناطق سیل زده استان خوزستان به ویژه شادگان استفاده شده است، مردم این شهرستان نیز برای کمک رسانی به مردم سیل زده نهایت تلاش خود را از طریق ارسال محموله های کمک رسانی و یا اعزام نیروی انسانی به کار بسته اند که جای تقدیر دارد.
به گزارش ایرنا، بنا به دستور و مصوبه ستاد بحران استان خوزستان، شهرستان بندرماهشهر به عنوان یکی از شهرستان های معین شادگان برای امدادرسانی به مناطق سیل زده این شهرستان انتخاب شد.
شهرستان بندرماهشهر در فاصله 100 کیلومتری از مرکز استان اهواز واقع شده است.
منبع: ایرنا
برچسب ها: سیلاب ، ماهشهر ، فیدوس ، شادگان
Histats.com START (standard) Histats.com END