آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۹۲۱۷
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵
نماینده ستاد بحران شهرستان شادگان گفت: کار جا به جایی و انتقال روستاییان شادگانی در معرض سیل به اردوگاه های آبادان آغاز شده و تاکنون 650 نفر در یک اردوگاه اسکان یافتند.
به گزارش فیدوس: نماینده ستاد بحران شهرستان شادگان گفت: کار جا به جایی و انتقال روستاییان شادگانی در معرض سیل به اردوگاه های آبادان آغاز شده و تاکنون 650 نفر در یک اردوگاه اسکان یافتند.

محمدامین کاشی ساز نماینده ستاد بحران شهرستان شادگان اظهار کرد: با توجه به شرایط مناسب اردوگاه رسول اعظم(ص) آبادان کار انتقال و اسکان اهالی سیل زده شادگان در این اردوگاه از سه شنبه آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

او افزود: امروز نیز 400 نفر از اهالی روستاهای در معرض سیلاب شادگان برای اسکان به این اردوگاه در آبادان منتقل خواهند شد.

کاشی ساز تصریح کرد: سایر اردوگاه های آبادان و شهرهای اطراف نیز برای اسکان سیل زدگان شادگانی پیش بینی شده است.

در همین راستا از هفته گذشته نیز تا کنون با تخلیه تعدادی از روستاهای شهر دارخوین از توابع شادگان، جمعیتی حدودا 700 نفری در کمپ های نیشکر فارابی اسکان داده شدند.

لازم به ذکر است که شب گذشته حسین حمید پور شهردار آبادان در راس هیاتی از مدیران شهرداری با حضور در اردوگاه پیامبر اعظم(ص) شادگان، از نزدیک در جریان وضعیت امکاناتی و نیازمندی های سیل زدگان قرار گرفت و ضمن ارایه دستوراتی برای رفع موارد مطرح شده، شهردار منطقه یک شهرداری آبادان را مُعین اردوگاه مذکور کرد و به منظور رسیدگی بهتر شهردار منطقه یک در محل اردوگاه مستقر شد.
منبع: ایسنا
Histats.com START (standard) Histats.com END