آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۹۰۵۳
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۴
مهدی مقدسی درباره وقوع سیل در استان مرکزی گفت: براساس اعلام سازمان هواشناسی میزان بارش‌های صورت گرفته در استان مرکزی بسیار زیاد بود اما با اقدامات بسیار خوب مدیریت بحران آب استان، شورای تأمین، فرمانداران و دیگر دست اندرکاران، خسارت‌های این استان تا حد زیادی کاهش یافت.
به گزارش فیدوس: نماینده مردم اراک در مجلس گفت: بر اثر وقوع سیل در استان مرکزی، حدود هزار و صد میلیارد تومان خسارت به زیرساخت‌های این استان وارد شده است.

 مهدی مقدسی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی درباره وقوع سیل در استان مرکزی گفت: براساس اعلام سازمان هواشناسی میزان بارش‌های صورت گرفته در استان مرکزی بسیار زیاد بود اما با اقدامات بسیار خوب مدیریت بحران آب استان، شورای تأمین، فرمانداران و دیگر دست اندرکاران، خسارت‌های این استان تا حد زیادی کاهش یافت.

وی افزود: با وجود این متأسفانه حدود هزار و صد میلیارد تومان به زیرساخت‌های استان مرکزی براثر وقوع سیل و سیلاب‌های اخیر خسارت وارد شده است.

مقدسی تصریح کرد: لازم است از رئیس مجلس شورای اسلامی که از مناطق سیل زده استان مرکزی بازدید به عمل آورد و در جلسه شورای هماهنگی استان هم حضور یافت، تشکر ویژه کنم.

نماینده مردم اراک بیان کرد: متأسفانه همه شهرهای استان مرکزی براثر وقوع سیل آسیب‌های جدی دیده اند که لازم است این خسارت‌ها پرداخت شود.

وی با تأکید بر اینکه مجلس با آمادگی لازم در خدمت دولت است تا از این مشکل عبور کنیم، خاطرنشان کرد: لازم است از مردم عزیزمان تشکر ویژه داشته باشم که نمایش بسیار خوبی از همبستگی و نوع دوستی را نشان دادند و همه ما باید در کنار هم این مشکل را حل کنیم.
منبع: مهر
برچسب ها: مقدسی ، سیل ، فیدوس
Histats.com START (standard) Histats.com END