آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۸۹۰۰
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۶
حسین فرکی امروز در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ذوب آهن حاضر شد و در بخشی از صحبت های خودش در خصوص اخراج سه بازیکن پیکان گفت: موضوع این است که ما به اصولی اعتقاد داریم که بخشی از آن فنی و بخش دیگر فرهنگی است.
به گزارش فیدوس: حسین فرکی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ذوب آهن در خصوص اخراج سه بازیکن صحبت کرد.

حسین فرکی امروز در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ذوب آهن حاضر شد و در بخشی از صحبت های خودش در خصوص اخراج سه بازیکن پیکان گفت: موضوع این است که ما به اصولی اعتقاد داریم که بخشی از آن فنی و بخش دیگر فرهنگی است. شاید بازیکنی از نظر فنی ضعیف باشد اما این قابل تحمل است، بازیکنی که از نظر فرهنگی دچار مشکل باشد کار را سخت می‌کند. متاسفانه مربیانی که در طول راه به تیم می‌آیند دچار این مشکلات می‌شوند. روزی که به پیکان رفتم این تذکرات را دادم و دوست نداشتم کسی را اخراج کنم.اما به هر حال اولویت باشگاه و تیم است نه اینکه به خودمان فکر کنیم.  احساس کردم رفتار این دو سه بازیکن به تیم آسیب می‌زند و بعد از آخرین تذکر که جدی‌ترین تذکر هم بود تصمیم گرفتم این سه بازیکن از تیم کنار بروند چرا که اتفاقات بدی رخ داد اما باید اینجا بگویم که در باره ابوالفضل ابراهیمی سوء تفاهم رخ داد و من زود قضاوت کردم.بعد از صحبتی که با این بازیکن داشتم قرار شد پس از جلسه کمیته انضباطی باشگاه او برگردد به تیم چرا که سوء تفاهم از طرف من بود و دوست ندارم چه با بازیکن جوان و چه میانسال قضاوت ناعادلانه داشته باشم اما درباره ابراهیمی قضاوت من عادلانه نبود. اما درباره دو بازیکن دیگر تصمیم درستی گرفتیم که پای آن می‌ایستم و از بخش رسانه‌ای خودمان انتظار دارم که به این مسئله کمک کند.

فرکی در این خصوص ادامه داد: نباید این طور باشند بازیکنانی که قرار داد می‌بندند مطمئن باشند بازی می‌کنند.حتی می‌بینیم در تیم صدرنشین و سرخابی‌ها بازیکنانی رفتارهایی می‌کنند که درست نیست و مربی مجبور می‌شود با آنها برخورد کند. اما هیچ مربی به دنبال محرومیت بازیکنانش نیست. در تیم ملی کی‌روش با برخی از بازیکنان برخوردهایی کرد که مورد حمایت رسانه‌ها قرار گرفت و برای مربیان ایرانی هم باید این شرایط وجود داشته باشد. بازیکنان باید در باشگاه‌هایشان آموزش ببینند تا در تیم ملی دچار مشکل نشوند اما من هیچ خصومت شخصی با بازیکنان ندارم.
منبع: خبرانلاین
Histats.com START (standard) Histats.com END