آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۸۷۹۹
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۹
حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در خصوص علل عدم حضور وزرای کشور، نیرو، راه و شهرسازی و رئیس سازمان مدیریت بحران در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: قرار بود این وزرا و رئیس سازمان هواشناسی به نمایندگان در خصوص علل سیل اخیر پاسخ دهند اما به دلیل مشکلات ایجاد شده در خوزستان و حاد شدن وضعیت سیل نتوانستند در مجلس حاضر شوند.
به گزارش فیدوس: معاون پارلمانی رئیس جمهور در خصوص علل عدم حضور وزرا در مجلس، گفت: به دلیل مشکلات ایجاد شده در خوزستان و حاد شدن وضعیت سیل وزرا نتوانستند در مجلس حاضر شوند.

حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران در خصوص علل عدم حضور وزرای کشور، نیرو، راه و شهرسازی و رئیس سازمان مدیریت بحران در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: قرار بود این وزرا و رئیس سازمان هواشناسی به نمایندگان در خصوص علل سیل اخیر پاسخ دهند اما به دلیل مشکلات ایجاد شده در خوزستان و حاد شدن وضعیت سیل نتوانستند در مجلس حاضر شوند.

وی ادامه داد: مسائل باید لحظه ای رصد می شد زیرا وضعیت خوزستان نگران کننده شده بود و اهواز در حال تهدید بود. نیاز بود تا وزرا ضمن رصد لحظه ای مسائل، به صورت دسته جمعی تصمیم بگیرند و اگر در این شرایط، وزرا به مجلس می آمدند ممکن بود شرایط خوزستان به خطر افتد؛ بنابراین من به هیات رئیسه مجلس نامه نوشتم که آمدن وزرا به مجلس می تواند به کشور خسارت وارد کند.

معاون پارلمانی رئیس جمهور در پایان خاطرنشان کرد: با این وجود یک نماینده الفاظ نامناسبی به کار برد و گفت که سر مجلس کلاه گذاشتند و وزرا به خوزستان نرفتند در حالیکه قرار نبود وزرا به خوزستان بروند و در نامه من هم اشاره نشده بود که قرار است وزرا به خوزستان بروند.

گفتنی است، روز گذشته در مجلس شورای اسلامی تعدادی از نمایندگان در خصوص عدم حضور برخی وزیران در جلسه علنی برای ارائه گزارش مناطق سیل زده به مجلس، به هیات رئیسه مجلس تذکر داده بودند و بر این اساس مجلس از وزیران خواسته بود که چرایی عدم حضور خود را توضیح بدهند.
منبع: مهر
Histats.com START (standard) Histats.com END