آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۸۷۷۹
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۸
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ضریب تامین سوخت در مناطق سیل زده را ۹۹.۹۷ درصد عنوان کرد و گفت: تاکنون هر میزان نفت‌سفید، نفت‌گاز، گاز مایع و بنزین در این مناطق نیاز بوده تامین شده و کمبودی وجود ندارد.
به گزارش فیدوس: سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ضریب تامین سوخت در مناطق سیل زده را ۹۹.۹۷ درصد عنوان کرد و گفت: تاکنون هر میزان نفت‌سفید، نفت‌گاز، گاز مایع و بنزین در این مناطق نیاز بوده تامین شده و کمبودی وجود ندارد.

جعفر پورفرجودی درباره آخرین وضعیت جایگاه‌ها و تامین سوخت در مناطق سیل زده اظهار داشت: در استان خوزستان فعلا ۲ جایگاه سیدعباس و دشت آهو از مدار سرویس خارج شده‌اند اما جایگاه مهم و استراتژیک کوثران که کار تامین سوخت خودروهای امدادی را نیز به عهده دارد به صورت یک جزیره محافظت شده و یک دیوار دو متری سیل بند و خاکریز اطراف جایگاه ایجاد شده تا از نفوذ آب جلوگیری شده و از مدار خارج نشود.

وی با بیان اینکه چنانچه جایگاهی در مدار سرویس نباشد با استقرار جایگاه سوخت رسانی سیار کار تامین سوخت انجام می‌شود، افزود: تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر  کمبود سوخت از مناطق سیل‌زده نداشتیم و جای نگرانی نیست.
منبع: خبرآنلاینسخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی خاطرنشان کرد: حتی در مناطق روستایی و صعب‌العبور لرستان با تراکتور اقدام به سوخت‌رسانی کرده‌ایم و عملیات تامین سوخت به ماشین‌های امداد، ماشین آلات راه، قایق‌ها، بالگردها و کامیون‌ها بدون وقفه ادامه داشته و مشکلی از این بابت نیست.

وی ضریب تامین سوخت در مناطق سیل زده را ۹۹.۹۷ درصد عنوان کرد و گفت: تاکنون هر میزان نفت‌سفید، نفت‌گاز، گاز مایع و بنزین در این مناطق نیاز بوده تامین شده و کمبودی وجود ندارد.

پورفرجودی یادآور شد: تا آخر فروردین سوخت پلدختر به صورت رایگان تامین می‌شود و سوخت رسانی رایگان به روستاها هم در دستور کار قرار گرفته است.
برچسب ها: سوخت ، پلدختر ، خوزستان ، فیدوس
Histats.com START (standard) Histats.com END