آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۸۶۹۵
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱
بهروز اکرمی درشورای اداری استان مرکزی ، شفافیت و قانونمندی را از شاخصه های مهم برگزاری انتخابات در کشور عنوان کرد و افزود: نیاز است با برگزاری انتخاباتی قانونمند و شفاف زمینه حضور حداکثری مردم فراهم شود.
به گزارش فیدوس: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: با توجه به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه امسال نیاز است زمینه حضور حداکثری مردم در این انتخابات مورد توجه ویژه دستگاه های اجرایی استان قرار گیرد.

 بهروز اکرمی  درشورای اداری استان مرکزی ، شفافیت و قانونمندی را از شاخصه های مهم برگزاری انتخابات در کشور عنوان کرد و افزود: نیاز است با برگزاری انتخاباتی قانونمند و شفاف زمینه حضور حداکثری مردم فراهم شود.
وی خاطر نشان کرد: شورای اجتماعی کشور سال گذشته تشکیل و برنامه هایی برای افزایش نشاط اجتماعی در سال جاری به تصویب رسیده و اجرای این مصوبات در استان مرکزی باید در دستور کار مسئولان استانی قرار گیرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی با یادآوری نامگذاری امسال به عنوان سال رونق تولید توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی افزود: اجرای رهنمودهای مقام معظم رهبری به عنوان ولی فقیه از نظر شرعی و قانونی برای تمامی مردم و مسئولان کشور الزام آور است و باید تمامی دستگاه های دولتی برنامه های عملیاتی برای تحقق این دستورات داشته باشند.
منبع: برنا
Histats.com START (standard) Histats.com END