آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۸۵۶۶
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۲
نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر رفع موانع تجارت در استان بوشهر گفت: استفاده مناسب از نیروهای بومی در پارس جنوبی نشده است.
به گزارش فیدوس: عبدالحمید خدری در نشست شورای اداری استان بوشهر اظهار داشت: سفر رئیس جمهور در روزهای پایانی سال بیانگر ایشان به استان بوشهر است که این اهتمام ویژه را ارج می نهیم.

وی اضافه کرد: چالش‌های دولت را می‌دانیم و با این پیش فرض که همراه و هم فکر دولت بوده‌ام، در همه لایحه‌های دولت همراه دولت بودیم و بر این باور بودم که باید فضایی برای دولت ایجاد کنیم که به اهداف مد نظر برسد.

نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی خواستار رفع مشکلات انباشته شده استان بوشهر شد و خاطرنشان کرد: به آینده دولت خوشبین هستم و انشاالله با یک همت جدی شاهد رفع مشکلات خواهیم بود و انتظار حل مشکلات را داریم.

وی افزود: برخی از نهادهای نظارتی قدرت ریسک پذیری را از برخی مدیران گرفته‌اند. استان بوشهر ظرفیت‌های بی نظیری دارد. وحدت شیعه و سنی یکی از ظرفیت‌های بسیار مهم است. نیروگاه اتمی، پارس جنوبی و.. از ظرفیت‌های استان است.

خدری با اشاره به اینکه استان بوشهر دارای ظرفیت بالای نیروی انسانی است، تصریح کرد: انتظار داریم از نیروهای استان بوشهر در پست‌های ارشد ملی استفاده شود.

وی بیان کرد: در پارس جنوبی نیروی خدماتی برخی از شرکت‌ها با پرواز از استان‌های دیگر می‌آید. استفاده از نیروهای بومی در پارس جنوبی به خوبی مد نظر قرار نگرفته است.

نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی افزود: استفاده از فضای باز سیاسی و استفاده از ظرفیت بانوان و جوانان و توسعه اجتماعی و توسعه عمرانی به خوبی اجرا شده است.

وی پیشنهاد کرد: موانع تجارت در استان بوشهر مرتفع شود. واردات کالای همراه ملوان با چالش روبرو است و انتظار داریم با تدابیر مناسب شاهد رونق در وضعیت تجارت استان باشیم. مشکلات مردم در جزیره خارگ رفع شود.
منبع: مهر
Histats.com START (standard) Histats.com END