آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۴۸۷۶
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۱
کمیته مشوقین تیم ملی فوتبال عمان با توزیع بلیت بین هواداران این تیم، در تلاش برای حضور پرتعداد عمانی های برای دیدار مقابل ایران است.
به گزارش فیدوس: کمیته مشوقین تیم ملی فوتبال عمان با توزیع بلیت بین هواداران این تیم، در تلاش برای حضور پرتعداد عمانی های برای دیدار مقابل ایران است.
تیم های ملی ایران و عمان از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های آسیا به مصاف هم می روند.

هم اکنون در فاصله کمتر از سه ساعت به آغاز این دیدار، بیشتر هواداران عمانی پس از بدست آوردن بلیت رایگان در حال ورود به ورزشگاه «محمد بن زاید» ابوظبی هستند.

عمانی ها برای اینکه در این دیدار حساس موفق به کسب پیروزی شوند، ۶ هزار بلیت رایگان را برای تماشاگران خود در نظر گرفته اند. همچنین تعدادی اتوبوس حامل هواداران عمانی از شهر دبی به سمت ابوظبی حرکت کرده اند.

درب های ورزشگاه از ساعت ۱۸ به وقت امارات باز شد و هواداران تیم عمان در حال ورود به ورزشگاه هستند.

هواداران ۲ تیم پرچم های کشور خود را در دست گرفتند و در حالی که بعضی از آنها صورت های خود را نیز به پرچم کشورشان مزین کرده بودند، برای پیروزی شعار می دهند.

با توجه به اینکه تا زمان آغاز بازی هنوز وقت باقی است و شماره صندلی ها بر روی بلیت ها حک شده و تماشاگران نگرانی در خصوص اشغال صندلی خود ندارد، همه آنها به آرامی وارد ورزشگاه می شوند و عده ای دیگر حواشی اطراف را نظاره گرند.

گروهی از مشوقین تیم ملی ایران با طبل و سنج مقابل درب ورودی با شعارها و سر و صدایی که برای تشویق تیم ایران است، نگاه ها را به سمت خود جلب کردند.

پلیس امارات از هم اکنون با حضور در اطراف و داخل ورزشگاه آماده میزبانی از هواداران است تا مشکلی در جریان بازی ایجاد نشود.

 
Histats.com START (standard) Histats.com END