آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۴۸۷۲
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۸
استاندار خوزستان گفت: در برنامه‌ریزی در حوزه‌های مختلف باید حق محیط زیست رعایت شود و مانند گذشته به گونه‌ای عمل نشود که هیچ حقی برای محیط زیست قائل نشویم و این چنین گرفتار مشکلات شویم.

به گزارش فیدوس: استاندار خوزستان گفت: در برنامه‌ریزی در حوزه‌های مختلف باید حق محیط زیست رعایت شود و مانند گذشته به گونه‌ای عمل نشود که هیچ حقی برای محیط زیست قائل نشویم و این چنین گرفتار مشکلات شویم.

غلامرضا شریعتی در مراسم نواختن زنگ هوای پاک که امروز (30 دی‌ماه) در هنرستان حضرت خدیجه(س) برگزار شد، اظهار کرد: در دو سه سال اخیر تعداد روزهای هوای پاک و هوای سالم خوزستان نسبتا بیشتر شده است و در سال جاری شرایط مطلوب‌تری داریم.

وی با اشاره به بارندگی‌های اخیر افزود: امیدواریم خداوند این رحمت الهی را که امسال به وفور ارزانی داشته، همچنان مستدام بدارد و ما را از شر خشکسالی که 10 تا 15 سال گرفتار آن شده‌ایم، رها کند. 

استاندار خوزستان گفت: امیدواریم هوای پاک و آب شیرینی که ارزانی شده، مقدمه‌ای برای استانی زیباتر و شاداب‌تر باشد تا محل بهتری برای زندگی مردم شود. ما نیز از این برکات استفاده کنیم و برنامه‌ریزی لازم را انجام دهدیم.

شریعتی گفت: امیدواریم مدیریت به گونه‌ای باشد که شرایط برای توسعه پایدار و بهبود شرایط مختلف مهیا شود. در برنامه‌ریزی در حوزه‌های مختلف باید حق محیط زیست رعایت شود و مانند گذشته به گونه‌ای عمل نشود که هیچ حقی برای محیط زیست قائل نشویم و این چنین گرفتار مشکلات شویم.
Histats.com START (standard) Histats.com END