آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۴۸۵۳
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۶
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز صدور حکم اعدام برای شهردار اسبق کرج که در فضای مجازی مطرح شده بود را تکذیب کرد و گفت: وکیل متهم نیز از سایتی که این خبر را منتشر کرده بود اعلام شکایت کرده و این موضوع در حال رسیدگی قرار دارد.
 به گزارش فیدوس: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز صدور حکم اعدام برای شهردار اسبق کرج که در فضای مجازی مطرح شده بود را تکذیب کرد و گفت: وکیل متهم نیز از سایتی که این خبر را منتشر کرده بود اعلام شکایت کرده و این موضوع در حال رسیدگی قرار دارد.

حاجی رضا شاکرمی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز با رد شایعات مربوط به صدور حکم اعدام برای شهردار اسبق کرج بیان کرد: این پرونده هنوز به مرحله صدور حکم نرسیده است.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز در ادامه خاطرنشان کرد: این پرونده هم اکنون در مرحله بازپرسی قرار دارد و به دادگاه ارجاع نشده است.

وی افزود: وکیل متهم نیز از سایتی که این خبر را منتشر کرده بود اعلام شکایت کرده و این موضوع در حال رسیدگی قرار دارد.

برخی رسانه‌ها امروز از صدور حکم اعدام برای شهردار اسبق کرج خبر داده بودند.

سخنگوی قوه قضاییه نیز در یکصد و سی و پنجمین نشست خبری خود در پاسخ به سئوالی در رابطه با دستگیری و بازداشت تعدادی از مسئولان استان البرز مثل بازداشت شهردار سابق و برخی مدیران کل اداره صمت پرسید که وی گفت: بله در این خصوص پرونده تشکیل شده؛ اما هنوز به دادگاه نرفته است. یک نفر همین سمت را که اسمش را بردید داشته است. گویا یکی دونفر هم در این خصوص تحت تعقیب هستند که سمت آن‌ها را نمی‌دانم؛ اما شهردار سابق بازداشت است.
منبع: خبرآنلاین
Histats.com START (standard) Histats.com END