آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۴۸۱۴
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۹
تیم فوتبال استقلال در نخستین دیدار تدارکاتی‌اش در اردوی ترکیه شکست خورد. اما اتفاق خوب این بازی بازگشت بازیکنان مصدوم بود.
به گزارش فیدوس: تیم فوتبال استقلال در نخستین دیدار تدارکاتی‌اش در اردوی ترکیه شکست خورد. اما اتفاق خوب این بازی بازگشت بازیکنان مصدوم بود.

تیم فوتبال استقلال به منظور سپری کردن اردویی تدارکاتی در کشور ترکیه حضور دارد و در همین راستا روز پنجشنبه در دیداری تدارکاتی مقابل اسپورتیو رومانی به میدان رفت.

گرچه آبی پوشان در این دیدار تدارکاتی با نتیجه دو بر یک شکست خوردند، اما اتفاق خوب این بازی حضور ۳ بازیکن آنها بود که به دلیل مصدومیت مدتها در اختیار شفر نبودند. 

در این دیدار تدارکاتی محسن کریمی، داریوش شجاعیان و مرتضی آقاخان سه بازیکنی که قرار است از نیم فصل دوم به جمع آبی پوشان اضافه شوند در میدان حضور یافتند تا مشخص شود شفر برای استفاده از آنها در نیم فصل دوم مشکلی ندارد.

آنها در این دیدار تدارکاتی در آمادگی کامل حضور داشتند و محسن کریمی توانست تنها گل آبی پوشان را در این دیدار به ثمر برساند. 

کریمی از مهاجمان جوان آبی پوشان است که محصول آکادمی همین باشگاه بوده و سابقه سالها حضور در این تیم را دارد. گرچه این بازیکن با آسیب دیدگی‌های زیادی مواجه شده اما تجربه نشان داده هرگاه در آمادگی بوده قدرت خط حمله آبی پوشان بیشتر بوده است. 
Histats.com START (standard) Histats.com END