آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۴۸۰۱
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۸
فرمانده یگان انتظامی متروی پایتخت، از بازداشت ۲ مامور قلابی حین ارتکاب جرم در یکی از ایستگاه های متروی تهران خبر داد.
به گزارش فیدوس: فرمانده یگان انتظامی متروی پایتخت، از بازداشت ۲ مامور قلابی حین ارتکاب جرم در یکی از ایستگاه های متروی تهران خبر داد.
سرهنگ "علیرضا راقی" در تشریح این خبر گفت: عصر روز پنجشنبه گذشته ماموران پلیس مترو که در ایستگاه میدان ولیعصر(عج) مستقر بودند، به ۲ مرد که در حال پرسه زنی بودند، مشکوک شده و اقدام به کنترل آنها کردند.

این مقام انتظامی در تشریح موضوع گفت: ۲ مرد جوان در حال بازرسی بدنی یکی از مسافران مترو بودند که توجه ماموران به موضوع جلب شده و تحقیقات خود را از آن ۲ مرد مشکوک آغاز کردند.

وی، ادامه داد: ۲  مرد مشکوک عنوان کردند که از ماموران انتظامی هستند و این فرد را به ظن حمل مواد مخدر مورد بازرسی قرار داده اند اما زمانی که ماموران پلیس از آنها کارت شناسایی و حکم ماموریت درخواست کردند امتناع کرده و سعی کردند با جو سازی و تهدید ماموران انتظامی مترو، موضوع را منحرف کنند.

سرهنگ راقی، تصریح کرد: با ایجاد این وضعیت ماموران هر ۲ مرد مشکوک را به اتهام سوءاستفاده و جعل عنوان انتظامی، بازداشت کرده و برای تحقیقات به کلانتری ۱۰۵ سنایی منتقل کردند.

وی اظهار داشت: متهمان در کلانتری تحت بازجویی قرار گرفتند که هر ۲ به اخاذی از شهروندان در ایستگاه های شلوغ مترو مانند میدان انقلاب و میدان ولیعصر (عج) و تحت عنوان ماموران قلابی اعتراف کردند.

فرمانده یگان انتظامی مترو، در پایان خاطرنشان کرد: شهروندان به یاد داشته باشند، در هنگام مواجهه با ماموران پلیس و دولتی، کارت شناسایی و حکم ماموریت تقاضا کنند و در صورت برخورد با موارد مشکوک، با شماره های مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ و مرکز ۱۹۷ پلیس را در جریان موضوع قرار دهید.
Histats.com START (standard) Histats.com END